פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

עיצוב ישבן

ניתוחים פלסטיים >> עיצוב ישבן
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> עיצוב ישבן

עיצוב ישבן


הגדלת ישבן קיימת כבר שנים רבות אף על פי שרק מעטים שמעו על ניתוח פלסטי זה עד השנים האחרונות. לפיכך, רק קומץ של מנתחים בישראל למדו  ביסודיות את הליך עיצוב הישבן ויכולים להציע אותו  למטופלים.

 
עיצוב ישבן בעזרת העברת שומן

 
 
ישנן שתי שיטות לעיצוב הישבן: העברת שומן או שתלי ישבן. בהתבסס על סוג  העור, וכמות השומן באזורים האחרים בגוף. אם את רזה מאוד, ולא רוצה שתלים,יש שיטה שבאמצעות השמנה והעלאת במשקל הגוף ניתן לעצב את הישבן בעזרת ניתוחים. עם זאת, אם יש לך גוף רווי שומן ומלא, ניתוח עיצוב הישבן יתבצע ע"י הזרקות/העברת שומן ממקומות מלאים בגוף וניתוחים באזור הישבן.

 
האם אני מתאימה לעיצוב ישבן בשיטת העברת שומן?

 
אם המטופל אינו סובל מעודף משקל או מידתו היא בין 8 ל12, הוא כנראה מתאים לשיטת העברת שומן  . מטופלים רזים וצנומים שמידתם מתחת ל8 אינם מתאימים לניתוח העברת השומן כיוון שאין להם מספיק שומן להעביר לצורכי ניתוח עיצוב ישבן.
 
בניתוח עיצוב ישבן באמצעות העברת שומן  התוצאות נראות מאוד טבעיות ו, כיון שהשומן הוא חומר שנוצר בגוף והסיכוי לדחייה או סיבוך מאוד מזערי. אבל, אבל כאשר המטופל רזה תנאי העבודה יותר קשים ודרוש מנתח מיומן וצוות מקצועי בעל ניסיון להשגת תוצאות גבוהות ,כמו המומחים שלנו באתר אשור יוצרים ישבן חטוב  באמצעות השתלת שומן על ידי לקיחת בשר שמן מאזורים המלאים יותר של הגוף (צלעות, רגליים חיצוניות, עליונים וישבן חיצוני) ולהזריק אותו אל החלק העליון של הישבן כדי ליצור ישבן חטוב ומפוסל.
 

איך מבוצע ניתוח הגדלת ישבן באמצעות העברת שומן?

 
יש לשומן כמה מאפיינים בולטים. אם השומן מוזרק אל השרירים או אל העצמות או מורגש מתחת לעור כמו שריר או עצם. כמו כן, השומן מורגש כמו האזור שאליו הוא מוזרק, החסרון ש העברת שומן לישבן, פנים, השפתיים או כל מקום אחר בגוף, הוא שחלקו נספג על ידי הגוף. ולעתים קרובות, מנתחים לא יכולים לדעת כמה יספג וכמה ישאר מוצק לטובת העיצוב. אך הצורה שנותרה לאחר שלושה חודשים מאז הניתוח היא הצורה הקבועה שלא תשתנה .
שומן זה נלקח מהגוף ומוזרק לישבן  לעיצוב משופר. מומחי הישבן שלנו מעדיפים להזריק שומן בגודל טיפת פנינה לתוך שכבות השרירים והשומן השונים, החל בשכבה העמוקה ביותר. לפיכך השומן המוזרק קרוב יותר לתאי הדם ובכך עולה הסיכוי להצלחת איכות הניתוח. עיצוב ישבן בשיטת השכבות יוצר ישבן חלק ומעוגל יותר ללא צורה בלתי סדירה הנראת מבעד לעור.
 
הגדלת ישבן ברזילאית היא שונה מהגדלת ישבן רגילה  כמות השומן הנדרשת לכל פלח ישבן היא בממוצע כ 250-350 סנטימטרים מעוקבים של שומן טהור. לכן, עבור שני הצדדים, שהשווים כ -700 סמ"ק שזה בערך ½ כ ¾ מק"ג של שומן. רוב האנשים אוהבים שמוסר מגופם שומן. אם את יכולה לעמוד בהוצאת השומן מגופך ולחסוך את השומן זה מעולה אך אם את רזה מידי ואין באפשרותך להוציא  שומן מהגוף יש להשתמש במקור חיצוני כגון שתל שומן המוכנס לכל אחד מן הישבנים.


החלמה ושיקום מניתוח הגדלת ישבן ועיצוב ישבן

 
את עלולה לגלות כמה מיתוסים על עיצוב ישבן ושומן בזמן שאת עושה סקר ובודקת את נושא עיצוב הישבן. אחת הטענות היא שהשתלת שומן תגרום לגבשושים בעור. אז לאחר ההליך של עיצוב הישבן ,הישבן יראה טבעי ויפה כיוון שהשומן שהועבר הוזרק יחד עם השומן הטבעי שלך ובעצם אוחד עם גופך.
 
לאחר התהליך של עיצוב הישבן או הגדלת ישבן , הישבן יהיה נפוח לזמן קצר  זהו בעצם זמן להתאוששות ולאחר מכן הנפיחות תרד.  לכן, רוב המנותחים חושבים שכל השומן שהועבר נעלם, אך למעשה, אם הנפיחות יורדת יש לחכות עד שלושה חודשים על מנת לקבל מושג סופי לגביי תוצאת הניתוח.
 
רוב המטופלים רוצים לדעת נכונה בהתחלה כמה זמן לוקח להתאושש מהעברת שומן לישבן. קנה המידה שלנו לכך הוא משך הזמן שלוקח לך להתאושש מאזורי החתכים. חתכי שאיבת שומן קטנים מאוד, מספיק כדי לאפשר את שרביט היניקה, או הצינורית, ללכת מתחת לעור ומוציא את השומן שאנו עובדים איתו. עם זאת, הישבן שלך לא ירגיש אי נוחות כלשהי בכלל. לאחר ההליך, עליך ללבוש בגד גוף במשך שישה עד שמונה שבועות. אתה יכול לחזור לעבודה לאחר 10 עד 14 ימים.
 
המטופלים רוצים לדעת כמה זמן יש להמתין עד גמר ההתאוששות מהעברת השומן לישבן , הזמן מוגדר על פי תקופת ההחלמה מחתכי הניתוח כן בגוף וכן באזורי הישבן, חשוב לציין כי החתכים הינם קטנים מאוד ,קוטר החתכים נועד על מנת להחדיר את צינוריות השאיבה וההזרקה  ולהוציא את השומן לצורכי עיצוב הישבן , אך לאחר הניתוח לא תרגישי אי נוחות כלל וכלל ותוכלי לחזור לעבודה ולשגרה לאחר שבועיים מהניתוח.
 
לקבלת יעוץ והכוונה בניתוח ישבן ועיצוב ישבן את יכולה לפנות למנתחים הפלסטיים המתמחים בניתוחי ישבן במדריך ולקבוע פגישה ללא התחייבות ולתת למומחה ללוות אותך בצורה הטובה ביותר.
 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים