פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח פלסטי בפות

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח פלסטי בפות
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח פלסטי בפות
ניתוח פלסטי בפות  - להרגשה מושלמת. ניתוח פלסטי בפות הוא בהחלט אחד הניתוחים היותר חדישים שיש. איבר המין של הנשים שנקרא "לידן" יש לו תפקידים רבים. נשים רבות כיום זקוקות לניתוח פלסטי בפות מסיבות שונות שיפורטו בהמשך.

ניתוח פלסטי בפות – הסיבות לניתוח

ישנן סיבות שונות ומגוונות לצורך לבצע ניתוח פלסטי בפות. אין ספק, סקס הוא אחד מתחומי החיים החשובים והוא בהחלט חלק בלתי נפרד מהקיום האנושי. לכולנו ניתנת הזכות להנות מיחסי מין סדירים וטובים. הנרתיק של האישה שהוא גם הוואגינה הוא איבר כמו כל איבר אחר בגוף. הוא יכול להיות קטן, גדול או בינוני. מה שבטוח הוא שעם השנים למרבית הנשים במיוחד לאחר לידות צורת הנרתיק משתנה, הכוונה מתרחבת ופחות חזקה. לכן יש צורך לעיתים לבצע ניתוח פלסטי בפות. מחקרים מוכיחים , כי 40%-60% מהנשים יסבלו עם השנים מהיחלשות מערכת השרירים שאחת מתופעות הלוואי שלה היא בריחת שתן.

פלסטיקה ואגינלית - הצד האסתטי של הניתוח

עולם האסתטיקה טומן בחובו תחומים רבים ומגוונים. פלסטיקה וגינלית מתייחסת כמובן לכל הניתוחים שמבצעים באיברים המוצנעים של הגוף כגון – ניתוח פלסטי בפות. פלסטיקה וגינלית מתייחסת לכמה ניתוחים אך נתמקד דווקא בביצוע ניתוח פלסטי בפות. מטרתו של ניתוח פלסטי בפות היא הטיפול המסיבי בצניחת קירות הנרתיק של האישה. בניתוח עצמו חותכים את העודפים שנוצרו באיזור בגלל הצניחה, מחזקים את השרירים ותופרים מחדש. ניתוח פלסטי בפות הופך את עולם ההפלסטיקה הוגינלית למאוד חדיש ומרענן.

מהי פלסטיקה ואגינלית

למעשה פלסטיקה וגינלית היא כוללת את כל סוגי הניתוחים שמבצעים טובי המומחים בתחום בחלקים המוצנעים של הגבר ושל האישה. ניתוחים פלסטיים של הפות על מנת לתקן עיוותים או מומים מולדים. מספר הנשים שמבקשות ניתוחים פלסטיים באיברים המוצנעים רק הולך וגדל משנה לשנה. פלסטיקה וגינלית  משנה מבחינה קוסמטית ובריאותית את האיבר המוצנע ומעצבת אותו מחדש ולשביעות רצון הלקוחה או הלקוח. פלסטיקה ואגינלית הוא עולם שלם של חידושים והמצאות בכל התחום של הניתוחים באיברים המוצנעים וזהו בהחלט חידוש מרענן לכל הנשים שמתביישות במראה של איבר המין שלהן או לא מסופקות ביחסים האינטימיים שלהן עם בני הזוג.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים