פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

שאיבת שומן מחיר

ניתוחים פלסטיים >> שאיבת שומן מחיר
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> שאיבת שומן מחיר
שאיבת שומן מחיר – אמנם לא זולה, אבל חיונית ונחוצה במקרים רבים. במהלך השנים האחרונות, ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים אשר מתעניינים בשאיבת שומן, אבל נרתעים למשמע שאיבת שומן מחיר. לכן, במאמר זה נספר על התהליך של שאיבת שומן, שאיבת שומן מחירים אשר מאפיינים את התהליך ועוד.

מהי שאיבת שומן, מהם המחירים של שאיבת שומן ועוד פרטים חיוניים

ראשית, נתחיל עם העובדה, כי שאיבת שומן הינה סוג נוסף של ניתוח פלסטי. בהתאם, שאיבת שומן מחיר די דומה למחירים של ניתוחים פלסטיים אחרים. בנוסף, בדומה לניתוחים פלסטיים אחרים, גם המטרה של שאיבת השומן הינה אסתטית, וזאת באופן שהיא אמורה 'לשאוב' שומן עודף ממקומות מסוימים בגוף וזאת באופן שהיא הופכת אותם לאסתטיים ויפים יותר. שנית, עכשיו נמשיך עם העובדה, כי שאיבת שומן כלל הינה תחליף לדיאטה או הרזייה טבעית, וזאת שכן מדובר ב'התערבות' פולשנית אשר שואבת שומן באופן מלאכותי. בנוסף, מי שאחראי על ניתוח פלסטי זה הינו לא אחר מאשר מנתח פלסטי מקצועי, מורשה ומוסמך. זה כל מה שצריך לדעת על שאיבת שומן. עכשיו נתחיל לספר על שאיבת שומן מחירים, מחירי שאיבת שומן נפוצים בשוק ועוד.

כל מה שצריך לדעת על שאיבת שומן מחירים ועוד הרבה יותר

כאמור, שאיבת שומן מחיר כלל אינו זול, וזאת באופן שהוא דומה למחירים של ניתוחים פלסטיים רבים אחרים. בפועל, שאיבת שומן מחיר נע בין 6000 ₪ ל – 10,000 ₪ באופן ממוצע. יחד עם זאת, חשוב לזכור, כי שאיבת שומן מחירים הינם תוצאה ישירה של סוג שאיבת השומן, מורכבות תהליך השאיבה אצל המטופל, איכות המנתח הפלסטי אשר מבצע את השאיבה ועוד. יחד עם זאת, ישנם גם גורמים 'טכניים' אשר משפיעים על שאיבת שומן מחירים, וביניהם הבאים: היקף השאיבה (ככל שההיקף גדול יותר, כך גם שאיבת שומן מחיר יהיה גבוה יותר) / איזור השאיבה (ככל שהאיזור נחשב לסבוך ומסובך יותר, גם מחיר השאיבה יהיה גם גבוה יותר) / טכניקת שאיבת השומן ועוד. במילים אחרות, שאיבת שומן מחיר יהיה גבוה יותר, ככל שהתהליך יהיה מורכב יותר, קשה יותר ונעשה על ידי מנתח פלסטי ברמה גבוהה יותר.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים