פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

פרופורציה

ניתוחים פלסטיים >> פרופורציה
   
דף הבית >> מאמרים ומידע נוסף >> פרופורציה
בשנים האחרונות ציבור שלם של גברים ונשים בכל העולם החלו לשים לב לשאלה האם למראה החיצוני שלהם יש פרופורציה.
בכל העולם גברים ונשים כיום עוברים ניתוחים פלסטיים על מנת לשמור על פרופורציה בפנים, או בגוף.

היום יש אפשרות לשינויי פרופורציה במגוון תחומים כמו הסרת שיער בלייזר או אינפרא אדום, מומלץ לטווח ארוך! כלומר, במקרה ובעתיד חוזר קצת שיער יש התחייבות מלאה העלים אותו.
כמו כן יש את מגוון הניתוחים הפלסטיים המפורסמים באתר פורטל ניתוחים פלסטיים על מנת לשמור על פרופורציה אם זה בוטוקס, ומילוי הקמטים, והנפוצים ביניהם זה ניתוח האף והגדלת/הקטנת החזה.
בקרב גברים רבים בעשור האחרון, חל שינוי בתודעת הגבר האידיאלי החדש, ויש להבין שהיום גם גברים, רבים, הולכים ומבצעים שינויים במראה שלהם, משום שהמראה החיצוני וההופעה שלהם חשובה להם.
כל זאת ניתן למצוא אצלנו במגוון מכונים מורשים בארץ ואצלנו כמובן מהמומחים הכי טובים בארץ, בשיטות הכי חדישות ומתקדמות בארץ ובחו"ל.

פרופורציה זה מדע מדויק

פרופורציה של הגוף או של הפנים ניתן כיום לבצע במדע מדויק, ישנם חישובים מתמטיים אשר בפגישת הייעוץ עם המנתח המומחה תוכלו לראות, אשר מחשבים את הפנים לפי פרופורציה נכונה על פי תפיסת עולם מקובלת, ומחלקת את הגוף והפנים לפי חישובים כך שניתן לשנות את הפנים על פי המושגים הבינלאומיים שמגדירים יופי, כמובן שהיופי הוא בעיני המתבונן, אך למה לא להשקיע במראה החיצוני...

הזמינו פגישת ייעוץ וקבלו ייעוץ מתאים לשינוי פרופורציה הרצוי שלכם, ועוד השבוע תוכלו לקבוע תור למומחה שיבדוק את האפשרות לביצוע השינוי.
כמו כן, קיימים אתרים רבים התורמים מידע רב בכלל הנושאים לשינויי פרופורציה, כמו מחירים לכל ניתוח או הסרת שיער בחלקים מסוימים.
באתר גם ניתן למצוא מאמרים והמלצות של מטופלים שעברו שינוי אצלנו ואשר ייתנו לכם הרגשה בטוחה יותר לבוא ולבצע זאת.
אז מה שנותר לעשות הוא להגיע למומחה, להיבדק, לבחור את השינוי הרצוי, לבקש חופשה מהעבודה לכמה ימים ,תלוי בשינוי, ופשוט ללכת ולעשות זאת! ואין ספק שתהיה השפעה על הביטחון העצמי והסיפוק אשר יישאר כל החיים!


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים