פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

פלסטיקה

ניתוחים פלסטיים >> פלסטיקה
   
דף הבית >> מאמרים ומידע נוסף >> פלסטיקה
בימינו כאשר ציבור שלם של גברים ונשים מודעים יותר למראה החיצוני שלהם, אנשים רבים ברחבי העולם מבקשים לבצע ניתוחים פלסטיים תחת עולם של פלסטיקה אשר מתפתח באופן משמעותי,
פיתוחים טכנולוגיים רבים אשר תומכים כיום בעולם הרפואה הפלסטית, מאפשרים לגברים ונשים בכל העולם לקבל שינויים משמעותיים בצורה החיצונית שלהם.
אולי זה גודל החזה? או שמא אולי זה בפנים? משהו באזור האף? או יותר מידיי קמטים?
היום המילה פלסטיקה אינה מילה גסה, אלא אסטטית, היום רפואה פלסטית התקדמה לרמות פנומנאליות, מי שרוצה שינוי בחיים, שינוי שמוחק כמה שנים או כמה קילוגרמים פונה לבצע ניתוחי פלסטיקה.

נכון שלפני כשני עשורים רק נשים הכירו את המונח פלסטיקה, אך בעשור האחרון הגבר האידיאלי המטרוסקסואל מודע לחיצוניותו ולכן רפואה פלסטית פונה לכל המינים! גברים ונשים כאחד.
היום גברים רבים משתמשים במונח רפואה פלסטית ומשנים את המראה החיצוני לצורך ההרגשה האישית ולצורך העלאת הביטחון העצמי.
פלסטיקה תורמת גם לביטחון העצמי וגם נותנת לבן או בת הזוג הרגשה שחזרתם להיות צעירים ויפים כמו פעם.
יש רבים שיאמרו שלאחר שהכניסו לחייהם את השינויים החיצוניים בעזרת פלסטיקה , הם מרגישים שמתייחסים אליהם שונה, אם זה בעבודה, בארוחות עם חברים או משפחה, אם זה ברחוב סתם חיוכים של אנשים.
בשביל ניתוח כזה צריך חופש מסוים של מספר ימים מהעבודה, כל ניתוח אינדיבידואלי, לכן אין ספק שלפני הניתוח יהיה עליכם לבקש ייעוץ ממנתח פלסטי מומחה אשר יפרט לכם על מגבלות הניתוח, ואופן הפעילות, מספר ימי מנוחה, תוצר סופי בהדמיה וכדומה.אם תבצעו מספר ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא גם מחירים אטרקטיביים לכלל האזורים בגוף ובפנים.

עם רפואה פלסטית אנחנו יכולים להיות צעירים במספר שנים ולהיראות כפי שאנו בוחרים, אז פשוט בחרו את הטלפון מבין הרשימה באתר וחפשו את המכון הקרוב ביותר לביתכם לבוא ולהיוועץ, מומלץ ללכת לייעוץ לפני, מפני שלא כולם יכולים לעבור כל שינוי שירצו, יש כאלה עם בעיות נוספות שייגרמו לסיבוכים במהלך הניתוח.
כמו כן קיימים אתרים רבים בהם יש אפשרות לראות מאמרים בצורה כללית פלסטיקה , בכל הנושאים, מחירים של כל מיני ניתוחים, אופן הניתוח, כמות ימי המחלה לכל ניתוח, ותמונות רבות.
אנשים רבים שעברו ניתוח פלסטיקה החליטו לשתף ברגשות, המלצות ותחושות לפני, במהלך ואחריי הניתוח, לכן לא יזיק לכם להציץ.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים