פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

פלסטיקאי ילדים

ניתוחים פלסטיים >> פלסטיקאי ילדים
   
דף הבית >> מאמרים ומידע נוסף >> פלסטיקאי ילדים
כיצד בוחרים פלסטיקאי ילדים? כל המידע על פלסטיקאי לניתוחים לילדים במאמר הבא
ילדינו הם בבת עינינו ואנו מלווים אותם מרגע שהם נולדים ועד לרגע שהם עצמאיים לחלוטין, ולעיתים אף מעבר לכך. לעיתים נולדים ילדים עם פגם מולד, או לחילופין קורה שילדים עוברים תאונות שונות הגורמות להם לפציעות, כוויות, צלקות נרחבות ועוד,  אשר מצריכים התערבות כירורגית כדי לשפר את איכות חייהם, הן במובן הפיזי והן במובן הנפשי, ואנו כהוריהם אחראים לכך שיקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

האם כל כירורג הוא פלסטיקאי ילדים?

למעשה, כל רופא שעבר התמחות בכירורגיה יכול להיות מנתח פלסטי ואף פלסטיקאי ילדים. בשל כך, כאשר עומד על הפרק הצורך בפעולה של כירורגיה פלסטית לילדים, הנתון המשמעותי לבירור הינו התשובה לשאלה כמה ניסיון צבר בתחום פלסטיקאי ילדים ספציפי אליו תחליטו לפנות. כירורגיה פלסטית בכלל ויתרה מזאת – כירורגיה פלסטית לילדים, דורשת הרבה מאד ניסיון ומיומנות כדי להבטיח תוצאות מקסימליות. אצל ילדים הדבר חשוב ביותר היות שלפניהם עומדות שנים רבות של תפקוד פיזי ומנטלי.

מה עוד חשוב לדעת כאשר מחפשים פלסטיקאי ילדים?

מעבר לבירור הראשוני לגבי מקום התמחותו בכירורגיה ומס' שנות הוותק שלו בתחום, חשוב בשלב הראשון להיכנס לאתרים של פלסטיקאים רלוונטיים, לברר מהן שיטות העבודה שלהם, היכן הקליניקה שלהם נמצאת, לחפש צילומי תוצאות של ניתוחים קודמים שבצעו, והכי חשוב למצוא ממליצים שהינם לקוחות לשעבר. המלצות מחברים או בני משפחה הן ההמלצות הבטוחות והטובות, אך כמובן ניתן לקבל גם מהמנתח עצמו רשימה של ממליצים אליהם ניתן לפנות ולקבל חוות דעת.

כירורגיה פלסטית לילדים שתשנה להם את החיים:

אם מצאתם פלסטיקאי ילדים עם המלצות והרבה ניסיון, שגובה תשלום שמתאים לתקציב שלכם, ושהוא גם אישיות נעימה, אדיבה ופתוחה, הגעתם לאדם הכי מתאים לבצע כירורגיה פלסטית לילדים, ובעיקר – בילד שלכם. ילדים שנולדו עם מומים כמו שפה וחך שסועים, עם גידולים או גידולי עור שונים, או ילדים שנכוו או נפצעו וזקוקים לניתוח פלסטי לשיפור המראה האסתטי שלהם, עומדים לעבור פעולה כירורגית שתשדרג את חייהם ותאפשר להם איכות חיים גבוהה מבחינה פיזית ונפשית כאחת.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים