פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

סיליקון בחזה

ניתוחים פלסטיים >> סיליקון בחזה
   
דף הבית >> מאמרים ומידע נוסף >> סיליקון בחזה
חזה מסיליקוןשבירת המיתוסים הקיימים על סיליקון בחזה ועל ניתוחים להגדלת והקטנת החזה

מדוע דבק השם הרע של חזה סיליקון?

העולם התרגל להאמין שאין דבר יותר דוחה מאשר סיליקון בחזה. למרבה הפלא, גם גברים וגם נשים שותפים לאמונה שגויה זו. מדוע שגויה? משום שלאורך שנים רבות הרפואה הפלסטית התפתחה במלוא הדרה, עד שהגיע למצב שבו אין כל דרך להבדיל בין חזה סיליקון – לבין חזה טבעי. עם זאת, בעיה נוספת שהתעוררה זה הגזמה של נשים מסוימות בגדלי השתלים שהן רוצות, מה שגרם לקונוטציה שלילית ביותר סיליקון לבין תעשיית סקס וגורמים שליליים אחרים. כלומר, ניצול היתר של האפשרויות המגוונות של הסיליקון גרמו לו לאבד את שמו הטוב, ולהפוך לאובייקט לכעס וגינוי.

האמת על סיליקון בחזה

מדובר בדרך מצוינת לשפר את הנתונים הטבעיים, בצורה שלא פוגעת במראה הטבעי של האישה, וגם תורמת רבות לביטחונה העצמי. יתר על כן, כיום כמעט שאין כל דרך להבדיל בין חזה סיליקון, לבין חזה אמיתי, גם למראית עין, וגם במישוש. החומרים המעולים שבהם עושים כיום שימוש המנתחים, יחד עם עבודה מעולה שלהם – כל זה מביא לתוצאה איכותית ביותר, שיכולה בקלות להתחרות עם הנתונים הטבעיים של כל אישה. במילים אחרות, אם מישהי מרגישה שהחזה שלה אינו עושה לה כבוד, ומאמינה שהיא תיראה הרבה יותר טוב עם סיליקון בחזה, כיום אין כל סיבה להימנע מתהליך זה.

כיצד מבצעים ניתוח כזה בבטיחות מקסימאלית?

אחת הבעיות שהתעוררה עם עליית הפופולאריות של ניתוחים אלה, זה הגיל הצעיר של הנשים המעוניינות לבצע את התהליך. סיליקון בחזה עשוי להשפיע על ההתפתחות העתידית של הגוף. זו הסיבה לכך, שרופאים מייעצים שלא לעשות את הניתוח לפני גיל שמונה עשרה. בנוסף, חשוב מאוד שלא לפנות לקליניקות חשודות וחסרות שם. סיליקון בחזה זה אחד הניתוחים המבוקשים והפופולאריים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית, ולכן רבים חושבים שמדובר במשהו פשוט, אך רק מנתח מיומן יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. היבט נוסף של חזה סיליקון שלא כולם חושבים עליו, זה הדרך של נשים להתמודד עם כריתת שד עקב סרטן השד.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים