פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח עפעפיים

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח עפעפיים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח עפעפיים
ניתוח עפעפייםכל המידע החשוב על ניתוח עפעפיים

מהו ניתוח עפעפיים?

הפנים שלנו מהוות מכלול גדול של מרכיבים שונים, שיחדיו יוצרים את התמונה שהיא האישיות שלנו. כל פרט בפנים שלנו יכול להשפיע בצורה משמעותית ביותר על הדרך שבה אנו תופסים את עצמנו, וגם איך תופסים אותנו אחרים. פרט קטן כמו עפעפיים יכול להשפיע על כך מאוד. עפעפיים נפולים יוצרים תחושה של פנים עייפות ומבוגרות. כך, ניתוח עפעפיים מהווה את הדרך להסתיר את סימני הזמן הברורים והראשוניים ביותר המופיעים על פנינו בגילאים שונים. בניגוד לאמונה הרווחת, ניתוחי עפעפיים מתאימים לא רק לכוכבניות המנסות לשמר את הסקס אפיל שלהן, אלא גם לאנשים רגילים לגמרי.

באיזה גילאים ניתן לבצע ניתוח עפעפיים?

לכל גיל יש את התהליכים האסתטיים האופייניים לו. ככל שזה נוגע לביצוע ניתוח עפעפיים, הגיל המקובל להתחיל לשקול את התהליך זה אחרי גיל ה-40. הרצון לעשות ניתוח עפעפיים תלוי מאוד בהרבה היבטים גנטיים של כל אדם ואדם. ניתוחי עפעפיים מבוצעים על נשים וגברים כאחד, וכיום גם נרשמת גדילה משמעותית במספר הגברים, המעוניינים לבצע הליך אסתטי על פניהם. כיום, ניתוח זה תורם לשמירה על "כרטיס הביקור" החשוב ביותר של כל אדם העוסק בתחום כלשהו הדורש התנהלות אסתטית. פעמים רבות, גם אנשים צעירים יותר מחפשים לבצע הליך זה, אך מומלץ להתייעץ עם כמה רופאים, על מנת לוודא את ההכרחיות של הניתוח, ולא לעשותו מבלי סיבה מוצדקת.

מה הגורמים המשפיעים על ניתוח עפעפיים מחיר?

ניתן למצוא באינטרנט הצעות רבות עבור ניתוחי עפעפיים במחירים שונים ומגוונים. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שהתהליך נעשה בסביבת האיבר העדין ביותר בגוף האדם – העיניים. לכן חשוב מאוד לשים לב למקצועיות שבה נעשה התהליך, זאת בכדי תוצאות לא רצויות, כגון מראה לא אסתטי ולא טבעי לאחר הניתוח, או חלילה – פגיעה באיבר הראייה. אך בלי לחץ, הקליניקות המובילות בארץ מציעות שירותים של ניתוחי עפעפיים שונים, המותאמים ספציפית לצרכים של כל אחד ואחת מהלקוחות. בעזרת מציאת המקום שמבין את הצרכים שלכם, תוכלו להשיג את המטרה בצורה הרבה יותר נגישה.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים