פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח סנטר

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח סנטר
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח סנטר
ניתוח סנטרשינוי מודגש בפנים על ידי ניתוח סנטר קצר ופשוט

בין כל ניתוחי הפלסטיקה הקיימים ניתוח סנטר הוא בין הפופולריים ביותר ונחשב לניתוח קל ופשוט יחסית עם זמן החלמה קצר במיוחד. מאמר זה יספר על העקרונות  העיקריים ליצירת סנטר כפול והסבר מלא אודות ניתוח סנטר כפול.

איך נגררים לניתוח סנטר כפול?

למעשה סנטר כפול הוא תוצאה של השמנת יתר, עודף שומן בצוואר בולט מתחת לסנטר ויוצר מעין סנטר נוסף מתחת לסנטר המקורי. כל שינוי במשקל מעל 5 ק"ג יכולה לגרום לתופעת סנטר כפול. אולם קיימים מקרים רבים שתופעת סנטר כפול מופיעה גם אצל אנשים רזים וזה נגרם כתוצאה מגנים משפחתיים, כלומר, אם למישהו מבני המשפחה היה סנטר כפול הוא יכול להעביר את הנטייה לכך גם אצל הצאצאים שלו. כיום, אנשים שתופעת סנטר כפול מפריע להם פונים לביצוע ניתוח סנטר.

יתרונות ותופעות לוואי של ניתוח סנטר

ניתוח סנטר נחשב לאחד הניתוחים הקלים בתחום הפלסטיקה ואורך הניתוח כולו אורך כחצי שעה. יתרונו הגדול  של ניתוח סנטר כפול הוא תקופת אחלמה קצרה יחסית הנמשכת בין שבוע לשבועיים לכל היותר. ניתוח סנטר אינו גורם לתופעות לוואי כלשהן אולם ישנם רגישויות מסויימות שחייבות להילקח בחשבון לפני ביצוע הניתוח כמו למשל נטילת תרופות מדללי דם, כאן מומלץ להפסיק את השימוש בתרופה שבועיים לפני ביצוע הניתוח. גורם נוסף שעלול להשפיע הוא עישון סיגריות וגם כאן ההנחייה היא להפסיק לעשן שבועיים לפני הניתוח. כמו כן יש להיות במעקב לחץ דם ולוודא שהוא תקין. כדי לוודא תוצאות מוצלחות של ניתוח סנטר כפול יש לוודא כי אין רפיון עור באזור הצוואר. אם יש רפיון מומלץ לבצע מתיחת עור באזור הצוואר קודם לביצוע ניתוח סנטר.

תיאור ניתוח סנטר

תחילה מסמנים את האזור המיועד לשאיבת שומן. יוצרים חתכים קטנטנים משני צידי הסנטר כדי להכניס צינורית דקה. קודם לשאיבת השומן יש לבצע ניפוח באמצעות תמיסה המכילה מי מלח וחומרים לאלחוש, תמיסה זו גורמת לכיווץ כלי הדם. לאחר מכן מתבצע שאיבת השומן מהצוואר יחד עם התמיסה. החתכים נתפרים בתפר בודד שנושר לאחר שבועיים.  שבוע לאחר הניתוח יש ללבוש מחוך מיוחד המונע הצטברות נוזלים שעלולה לגרום לעיוות בריפוי הרקמה. יש לזכור כי ניתוח סנטר הוא למעשה שאיבת שומן ויש לשמור על תזונה נכונה כדי להימנע מניתוח סנטר כפול נוסף.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים