פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח מתיחת בטן תמונות

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח מתיחת בטן תמונות
   
דף הבית >> גלריית לפני ואחרי >> ניתוח מתיחת בטן תמונות
ניתוח מתיחת בטן תמונות לצפייה
נשים רבות סובלות מצניחת שרירי הבטן לאחר הריונות, מפאת השמנה ובעקבות הגיל. בעוד שבעבר שרירי בטן רפויים היו גורל, כיום ניתן להתרשם מ- ניתוח מתיחת בטן תמונות לצפייה ולהיווכח לדעת שלכירורגיה הפלסטית מענה מרשים לבעיה, ונשים רבות נהנות לאחר ביצוע הניתוח מבטן שטוחה וחלקה.
מתיחת בטן תמונות מרגיעות:
ההחלטה לעבור ניתוח פלסטי כלשהו הינה תמיד החלטה קשה וכרוכה בהתלבטות ממושכת. עיון בתוצאות מתיחת בטן תמונות באתרים של מנתחים פלסטיים, המדגימים  תוצאות של לפני ואחרי ניתוח מתיחת בטן תמונות מדברות בעד עצמן. ניתן לצפות בהרבה מאד תמונות של ניתוחי מתיחת בטן ולהבין שהדבר אפשרי לחלוטין. בכל מקרה, לאחר שבוחרים כירורג פלסטי מסוים, ניתן לבקש ממנו להראות תמונות של ניתוחים קודמים שביצע ואף לבקש שמות של ממליצים.  מעבר לצפייה ב מתיחת בטן תמונות תוכלו להתרשם תוך כדי שיחה גם מגישתו של המנתח, האם המנותחים חשו בנוח כאשר היו בטיפול ועוד.
כיצד מתבצע ניתוח מתיחת בטן תמונות?
מעיון בתמונות ושיחה עם מנתחים פלסטיים עולה כי במהלך ניתוח מתיחת בטן תמונות מבצע המנתח חתך בקו שיער הערווה ו/או בשיפולים הצדדיים באזור הבטן, כך שהצלקות תהיינה מוסתרות מתחת לבגד גם בים.. בנוסף להסרת עור מיותר מתבצעת גם שאיבת שומן מאזור הבטן, ואז מהדק המנתח את שרירי הבטן, דואג למקם את הטבור במקומו הטבעי, ותופר את החתכים. למעשה מתבצעות שתי פעולות בו זמנית – גם ניתוח מתיחת בטן תמונות וגם שאיבת שומן.
רוצה בטן שטוחה?
אז אם את מתלבטת, אך חולמת על בטן שטוחה כמו פעם, התגברי על החשש והתחילי בשלב הבירורים. ידוע שחוסר וודאות הרבה יותר מרתיע מהמידע עצמו. כדאי לקרוא הרבה על ניתוחי מתיחת בטן תמונות, לשוחח עם מנתחים פלסטיים ולפזר את הערפל. מצוידת באינפורמציה עניינית יהיה לך קל הרבה יותר להגיע לידי החלטה חיובית ולהגשים לעצמך חלום. תגלי שלא רק שהדבר אפשרי, אלא חייך ישתדרגו פיזית ונפשית. תוכלי להתלבש בכל סגנון, להרגיש קלה ובטוחה בעצמך ולהשתזף בבגד ים בשני חלקים.
 
 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים