פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח מחיצת אף

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח מחיצת אף
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח מחיצת אף
ניתוח מחיצה באף נדרש כאשר אתם יושבים מול הטלוויזיה או בישיבה במקום העבודה ואתם אמורים להקשיב אך יחד עם זאת אתם שומעים את האף שלכם מחצרץ בצורה מוזרה,
או כאשר אתם ישנים עם בן או בת הזוג ובבוקר הם מתלוננים שלא יכלו לישון בגלל הרעשים שלך בלילה, או כנראה שאתם סובלים מנחירות איומות, זה הזמן והסיבות לטיפול על ידי ניתוח מחיצת אף.

ניתוח מחיצת אף - למי ולמה

היום ניתוח מחיצה באף ומומלץ לסובלים מקשיי נשימה.
יש שיאמרו שביצוע ניתוח מחיצת אף תרם להם גם להפסקת הנחירות, גם את בעיית הנזילות בחורף הקר ויש שיאמרו שהם הרוויחו אפילו תיקון לאף וכעת הוא יותר יפה.
בעשור האחרון נראה לעין כי הרבה אנשים מהאוכלוסייה, גברים ונשים כאחד, מבצעים ניתוח מחיצות אף ועם זאת משפצים להם את האף ומעלים את הביטחון העצמי גם ביום עם אף יפה, וגם בלילה עם שקט מהנחירות.
בתקופה הזאת גם מחירי ניתוח מחיצת אף הפכו לסבירים ורלוונטיים לתקופה המתקדמת שלנו, ולא רק העשירון העליון יכול להרשות לעצמו לשלם לניתוח כזה.
בשביל לבצע ניתוח מחיצת האף יש לגשת תחילה למומחה לביצוע ניתוח מחיצות האף שיחליט האם תוכלו בכלל לעבור ניתוח זה, מפני שיש מקרים בהם אין באפשרות המטופל לעבור ניתוח מסוג זה בשל סכנות בהמשך.
ניתוח מחיצה באף לוקח מספר מועט של שעות, תלוי במקרה, אך בכל זאת יש להכין מראש כי צריך מספר ימים של מנוחה בבית, מפני שכל מגע באף והיחשפות מחוץ לבית עלול לסכן את תוצאות הניתוח.
 
מומלץ להזמין בשיחה טלפונית פגישת ייעוץ לגביי ניתוח מחיצה באף,  במכונים המורשים ברחביי הארץ, על ידי פורטל ניתוחים פלסטיים תוכלו לבצע ניתוח מחיצת אף מושלם, להפסיק את הנחירות והאי נעימות מהסובבים אתכם, ולכו תדעו, אולי ניתוח מחיצה באף גם ישנה אותו ליותר יפה.
ניתן גם למצוא אצלנו באתר מאמרים בנושא ניתוח מחיצת אף ותחושות והמלצות של מטופלים שעברו את אותו הניתוח לפני ואחריי הניתוח.
בנוסף, ניתן לראות תמונות באתר של הרבה מטופלים מאושרים שעברו ניתוח מחיצת אף והיום הם ישנים בשקט ושלווה.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים