פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח חזה לגברים

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח חזה לגברים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח חזה לגברים
שבירת כל המיתוסים על ניתוח חזה לגברים. בין המגוון הרב של הליכים קוסמטיים הנגישים לכולנו כיום ניתן למצוא גם את האפשרות לבצע ניתוח חזה לגבר. בניגוד למה שחושבים גברים שמרנים רבים, מדובר בהליך לגיטימי ביותר שמאפשר לגברים רבים לשמור על מראה בריא וצעיר יותר לאורך זמן.

מהו ניתוח חזה לגברים?

בניגוד למה שמקובל לחשוב, המראה של החזה יכול להוות בעיה משמעותית לא רק עבור נשים, אלא גם עבור גברים, בעיקר כאשר החזה שלהם גדל עם הגיל, והחל להתדלדל, גם עקב הגיל, או עקב עלייה במשקל, או עקב עליות וירידות תכופות (מה שמביא לעור שנמתח משכבות השומן וכעת מתדלדל). בעיה זו יכולה לגרום לאי נוחות רבה, בעיקר במצבים כמו שהייה בים ובבריכה, שם אין לגברים אפילו בגד קטנטן שישמור על החזה במראה סולידי. לפיכך, ניתוח חזה לגברים מאפשר להרים את העור המתדלדל, וליצור מראה גברי ומחוטב.

באיזה מצבים מקובל לעשות ניתוח זה?

כאשר מדובר באדם שעבר ירידה דרסטית במשקל, אז ניתן לעשות ניתוח חזה לגבר גם בגילאים הצעירים ביותר, משום שמדובר בתהליך חשוב מאוד לשיפור החזות החיצונית. עם זאת, לאחר גיל 45 הביקוש עבור ניתוח חזה לגברים עולה בצורה משמעותית, משום שפעמים רבות הם גם פותחים פרק ב' בחייהם, ורוצים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. עם זאת, ישנם גם גברים רבים המודעים ליתרונות של ניתוח חזה לגברים, אך מתביישים לעשותו מסיבות שונות. לפני שניגשים לניתוח, עוברים בדיקה והערכה של רופא מומחה, שיעריך האם מומלץ לבצע את הניתוח, יספק את כל המידע הדרוש, וגם יתאר את התוצאות שיתקבלו בסיום התהליך.

האם ניתוח חזה לגבר עשוי לפגוע בדרך כלשהי בבריאותכם?

 כמו כל ניתוח, גם ניתוח חזה לגבר נעשה בהרדמה מלאה, ודורש תקופת התאוששות. אך מדובר בדרך המהירה והיעילה ביותר לתקן את מראה החזה שלכם, ללא צלקות או כל פגיעה בחיצוניות מסביב לאזור המנותח. כך שעבור אדם שרוצה להיראות במיטבו, לשמור על גוף מחוטב, צעיר ויפה – ניתוח חזה לגברים זהו הפיתרון הפשוט, היעיל והנגיש ביותר.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים