פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח הרמת עפעפיים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח הרמת עפעפיים
כדי להישאר צעיר לנצח – ניתוח הרמת עפעפיים. בין הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר גם אצל גברים וגם אצל נשים הוא ניתוח הרמת עפעפיים המאפשר מראה צעיר ורענן יותר. ניתוח הרמת עפעפיים אפשר לשלב עם ניתוח להרמת עפעפיים תחתוניים וכך התוצאה מושלמת.

מנתח מומחה של ניתוח הרמת עפעפיים

כיום, עם כל הפרסומים על מנתחים פלסטיים למיניהם, קשה לפעמים לדעת היכן כדאי לבצע ניתוח הרמת עפעפיים. בגלל הקרבה לעין, שהיא איבר רגיש, ובגלל הסבירות הקיימת לאיזה שהוא פגם כגון: מחלות קרנית, יובש בעיניים וכו' רצוי לבחור במנתח אוקולו – פלסטיקאי, שהוא למעשה רופא עיניים מומחה עם התמחות בפלסטיקה. מנתח כזה מעניק לנו את הבטחון שלא נפגע בעין ונקבל את הטיפול המתאים ביותר לאחר ניתוח להרמת עפעפיים.

מהלך ניתוח להרמת עפעפיים

אחד הניתוחים הקלים בפלסטיקה הוא ניתוח הרמת עפעפיים, ולרוב הוא כולל חתך אחד בקפל של העפעף העליון. דרך החתך מסירים את העור העודף ומעצבים את שכבת השומן שמתחת ואם מתעורר הצורך אפילו מסירים חלק ממנו. אם יש צורך גם מחזקים את שריר העפעף ותופרים בתפרים עדינים שאותם מורידים במרפאה לאחר שבוע עד שבועיים מיום הניתוח. פרק האחלמה של ניתוח להרמת עפעפיים הוא בין עשרה ימים לשבועיים. תופעות לאחר ניתוח הרמת עפעפיים הם נפיחות באיזור הניתוח ושטפי דם קלים. הטיפול הוא בדרך כלל קומפרסים קרים באיזור הניתוח ושימוש לפי הוראות הרופא במשחות אנטיביוטיות למניעת זיהום. הרופא יתן גם טיפות עיניים למי שיזדקק לכאלה.

ניתוח הרמת עפעפיים משולב עם עפעפיים תחתונים

היות שניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח קל ופשוט ניתן לשלב אותו עם ניתוח הרמת עפעפיים תחתוניים למי שצריך וגם עם הרמת גבות. ניתוח להרמת עפעפיים תחתוניים זהה למהלך ניתוח הרמת עפעפיים עליונים מלבד מיקום החתך: במקרה זה הוא נערך מתחת לקו הריסים ומוחק את השקיות מתחת לעיניים בצורה מושלמת. שקיות מתחת לעיניים מופיעות אצל חלק מהאנשים אשר ככל שהם מתבגרים רקמת השומן בולטת יותר. להם ניתוח הרמת עפעפיים עליוניים ותחתוניים מומלץ ביותר. לאחר ניתוח הרמת עפעפיים מומלץ להימנע ממאמץ גופני בין 10-14 יום, שזה בערך תקופה האחלמה מהניתוח.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים