פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח אף תמונות

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח אף תמונות
   
דף הבית >> גלריית לפני ואחרי >> ניתוח אף תמונות
התרומה של ניתוח אף תמונות למראה העתידי שלכם
כיצד מתקבלות ניתוחי אף תמונות?
אף זהו האזור שזוכה לתשומת הלב הרבה ביותר מצד המנתחים הפלסטיים, והנתון הזה נכון גם לגבי ישראל, וגם לגבי ארצות הברית. בשנים האחרונות, ניתוח אף תמונות תופסים תפקיד חשוב ביותר בגורמים המשפיעים על ההחלטות של הלקוחות בבחירת המקום לבצע בו את התהליך. כיום, ניתוחי אף תמונות מתקבלות באמצעות הדמיה ממוחשבת של התוצאה שתתקבל לאחר הניתוח. חשוב מאוד לפנות לרופא מיומן, שמבסס ניתוח אף תמונות על ניסיונו הקודם, ולא על השערות כלשהן, שלא תמיד יתממשו במציאות.
ההשפעה הגדולה של ניתוח אף תמונות לפני ואחרי
קשה להמעיט בערכן של ניתוח אף תמונות שמאפשרות לכל אדם לדעת בוודאות, כיצד יראו הפנים שלו לאחר סיום עבודתו של המנתח. ראשית כל, כך האדם יכול להתחיל להתכונן נפשית לשינויים במראהו.  ניתוח אף תמונות מראות בצורה הברורה ביותר את השינויים המשמעותיים שיתרחשו בחיצוניותו של האדם לאחר ההליך. בנוסף, בקליניקות המובילות, ניתוחי אף תמונות מהוות ערבות לתוצאה דומה במציאות. במילים אחרות, בעזרת ניתוח אף תמונות ניתן לתת אינדיקציה לתוצאה שתתקבל לאחר הניתוח, על מנת שהלקוח ידע למה כדאי לו להעיז ולהמשיך הלאה עם התהליך, או שיחליט שמדובר בגחמה ולא ברצון אמיתי.
אפשרויות מגוונות נוספות של תמונות של ניתוחי אף
דרך מעולה נוספת להעצים את האפקט של ניתוחי אף תמונות, זה באמצעות ניתוח אף סרטון. באמצעותו ניתן לראות את התהליך הדרוש, על מנת לקבל את הצורה והמראה שמראות לנו התמונות. הצורך ליצור המחשה של תוצאת ניתוח זה הינה ברורה – מדובר באחד השינויים הקרדינאליים ביותר שאדם יכול לעשות, משום שצורת האף משפיעה בצורה גלובאלית על הפנים ככלל, וגם על דרכי הנשימה של האדם. לפיכך, על מנת לשכב על שולחן המנתחים, על האדם להיות בטוח שהוא באמת רוצה לקבל את מה שהובטח לו, ושאין כל דרך שבה הוא יתאכזב מהתוצאה הסופית. למרבה המזל, האיכות הגבוהה של המנתחים המודרניים, יחד עם האפשרות לחזות בוודאות את תוצאות הניתוח – הסיכויים לאכזבה הינם אפסיים ביותר. 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים