פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח אף

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח אף
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח אף
מקומו המרכזי של ניתוח אף בעידן המודרני

ניתוח אףבעידן המודרני, למראה החיצוני יש משקל רב בכל תחומי החיים. מראה חיצוני אסתטי ומצודד, הוא אלמנט חשוב, לכל מקום שנפנה ובכל עיסוק שנרצה לעסוק בו. במקומות עבודה רבים, למראה החיצוני של המועמדים יש משקל מכריע בהחלטה אם לקבל אותם לעבודה. הופעה נאה ומושכת, היא קוד כניסה למקומות עבודה רבים, לא רק כפקידות קבלה, אלא גם לעמדות גבוהות יותר.
על מנת להשיג מראה חיצוני נאה ואסתטי, לפעמים אנחנו נדרשים לעשות תיקונים קוסמטיים, כמו ניתוחים פלסטיים, הכוללים מתיחות פנים, ניתוח אף ואחרים.
אחד מהנושאים הרגישים ביותר בהופעה החיצונית של רבים, הוא התופעה של אף גדול ולא פרופורציונאלי למבנה הפנים.
במקרים אלה, שמבנה האף מפריע למראה החיצוני שלנו, ואנחנו מרגישים שהוא פוגע בתחומים שונים בחיינו, שיפוץ של האף ע"י ניתוח, יכול לשנות את איכות החיים שלנו, באופן דרסטי.
ההישגים המיידיים של ניתוח אף מוצלח, הוא שיפור מיידי בהרגשה הכללית שלנו. קודם כל, לא נרגיש שאנחנו בולטים, או לועגים לנו בגלל החוטם האימתני שהיה ברשותנו עד עכשיו, ובכלל, הביטחון העצמי שלנו גדל פלאים.

מדוע ניתוח באף כל כך פופולארי

כאשר אנו מתחילים להתעניין בנושא של ניתוח אף עלינו להתייחס למספר גורמים, איכות המנתח והמקצועיות שלו, רמת הסטריליזציה של הקליניקה, המחירים אשר עלינו לשלם בעבור הניתוח, וכמובן סיפורי הצלחה והמלצות ממכרים.
ניתוח באף משנה את החיים, אנשים רבים אומרים לעצמם בהתחלה זה מה שיש, זה מה שקיבלתי ועם זה נסתדר.
אז לא!!! למה להתפשר על בסדר? ניתוחי אף היום זה מעשה מקובל לגמרי בכל שכבות האוכלוסייה ללא הבדל דת גזע ומין, וכיום נחשב לאחד הניתוחים השכיחים ביותר.
היום יש אנשים רבים שצריכים אפילו ניתוח אף מבחינה רפואית לבעיות סינוסים למיניהם או פתיח מערות האף, ועל הדרך מתקנים ומייפים אותו.
ניתוחי אף בעבר היו מקובלים יותר אצל הנשים, אך היום תוכלו לראות המון גברים שעוברים ניתוח אף.
ניתוח אף גורם לכם להרגיש טוב יותר עם המראה החיצוני שלכם וכך זה מעצים את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלכם, וכמובן גורם לכם להרגיש טוב יותר בחברת הסובבים אתכם.
ניתוחי אף קיימים מכל הסוגים, הגבהה, הנמכה, הרחבה, הצרה, הקטנה וכדומה.
אם אינכם בטוחים ומעוניינים בחיזוק הרגשתכם, יש אפשרות לייעוץ מקצועי גם טלפוני וגם פנים מול פנים.

מתי אפשר לבצע ניתוח אף?

ניתוח אף זהו צעד כירורגי לכל דבר ועל כן הוא ניתן אך ורק אם עברת את גיל 16,משום שעד לגיל זה האף ממשיך לגדול ולהתעצב, במהלך הפגישה עם הפלסטיקאי תוכלו להיחשף למספר אפשרויות של ניתוחי אף כך שתבחרו את המתאים ביותר לצורת הפנים שלכם, ועם הקדמה הטכנולוגית תקבלו הדמיות שונות לשילובים של צורות אף שונות בפנים שלכם.
כמו כן, היום ניתן להזמין ניתוח אף באינטרנט, יש אתרים רבים המציגים מגוון ניתוחי אף במחירים שונים ובמגוון מכונים בארץ.
בפורטל ניתוחים פלסטיים ניתן אף לראות הערות ומאמרים בנושא שנכתבו ע"י מנותחים המראים את שביעות רצונם.
לכן אל תהססו, כבר עכשיו קחו את עצמכם בידיים, קחו חופשה קצרצרה מהעבודה של שלושה עד חמישה ימים וגשו למכון הקרוב לביתכם לבצע ניתוח אף אצל המומחים שלנו.
השקעה של קצת זמן ומחיר סביר לסיפוק מרבי לתקופה ארוכה!

החשיבות של ייעוץ מקצועי לפני ביצוע של ניתוח אף

עבור רבים ההחלטה לעבור ניתוח באף, אינה מגיעה בקלות ובמהירות. רבים, מחכים לעבור ניתוח אף אחרי סיום התיכון, לפני שהם מתחילים שירות צבאי, כדי לפתוח דף חדש בחיים. מעטים עוברים ניתוח אף, לפני שהם מסיימים את תהליך הגדילה שלהם, שהוא בערך בגיל 18. כשמדובר בתהליך של ניתוח באזור האף, מטעמי בריאות, משלבים את שני התיקונים, כמו תיקון האף מבחינה חיצונית וגם טיפול בבעיה הרפואית.
על מנת להבטיח שהניתוח יעבור בשלום, ולהיות בטוחים שנקטתם בכל האמצעים כדי שהניתוח יצליח, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא המנתח לפני שאתם מזמינים תור לביצוע של ניתוח באף.
אתם יכולים לבחור קליניקה שקיבלתם עליה המלצות חמות, לקבוע תור אצל רופא מנתח מומחה, ולקבל את כל המידע הנחוץ באותה הפגישה.
לאחר שתקבלו את כל ההסברים הנחוצים לכם, כולל הדמיה של האף החדש שלכם, צוות המרפאה יידע אתכם לגבי אילו הכנות אתם צריכים לעשות לקראת הניתוח.
בין ההכנות, בדיקות רפואיות, אישור שאינכם סובלים מבעיות רפואיות, ונושאים אחרים.

כיצד מתבצע ניתוח אף

שיפוץ האף על ידי ניתוח מתבצע בבית חולים ע"י מנתח פלסטי, בעל ניסיון ומומחה בתחום.
הניתוח עצמו מתבצע דרך נחירי האף, וכמעט שלא נוצר מגע עם החלק החיצוני של האף. החתך הנעשה בעת הניתוח, נעשה בחלקו הפנימי, מכיוון שהניתוח נעשה על מבנה השלד הפנימי של האף.
קיימים שני סוגים של הרדמה, הרדמה מקומית והרדמה כללית.
הרדמה מקומית -  הרדמה מקומית במהלך של ניתוח אף, מחייבת את נוכחותו של רופא מרדים במהלך הניתוח. זריקת ההרדמה כואבת מספר שניות, לאחר מכן מגיע טשטוש והמנותח אינו מרגיש כלל את הניתוח. לאחר כמה שעות, פגה ההשפעה של ההרדמה, בדרך כלל, ללא תופעות לוואי.
הרדמה כללית – גם הרדמה כללית מחייבת את נוכחותו של רופא מרדים בחדר, אך היא מרדימה את המנותח באופן מוחלט, ואין לו כל זיכרון ממהלך הניתוח. המנותח יתעורר לאחר הניתוח בחדר התאוששות.
ניתוח אף נמשך בערך כחצי שעה עד שעתיים, וזאת, בהתאם להתפתחויות בניתוח עצמו ולמנתח.
לאחר הניתוח, לא תמיד צריך להישאר לאשפוז, אך קיימת המלצה ממשרד הבריאות, שהמטופל יישאר מאושפז ללילה אחד בבית החולים. הסיבה לכך, כדי למנוע סיבוכים אפשריים שעלולים להתרחש, כמו דימומים או בעיות נשימה.

זמן החלמה לאחר ניתוח אף

לאחר ניתוח אף, המנותח יתעורר כשלאפו צמודים סד ובנחיריו נעוצים טמפונים. הסד העשוי מגבס אמור להבטיח את צורתו החדשה של האף, הטמפונים נועדו לספוג את הדם שהצטבר במקום ולייצב את המבנה החדש של האף.
הטמפונים יוצאו מהאף לאחר יום או יומיים, אך הסד יישאר במקומו למשך שבוע ימים.
מטבע הדברים, בימים הראשונים שלאחר ניתוח באף, תהיה תחושה של מעט קשיי נשימה, בגלל הימצאותם של הטמפונים, אך גם בגלל הנפיחות הקיימת באזור האף.
לאחר כשבוע, רוב הנפיחות נעלמת. שארית הנפיחות תיעלם כחצי שנה עד שנה לאחר הניתוח. מי שחושש ממצב של כאבים לאחר ניתוח אף, יכול להירגע. לא מדובר בכאבים חזקים במיוחד. ניתן להרגיע אותם בעזרת משככי כאבים רגילים.

במידת הצורך, הכירורג יכול לרשום למנותח משככי כאבים יותר חזקים, אך ברוב המקרים, לא נרשמת דרישה מצד המטופלים למרשם כזה מהרופא.
לעיתים, בעקבות ניתוחים פלסטיים, ביניהם ניתוח אף, מתפתחות תופעות לוואי לא נעימות. תופעות לוואי שיכולות להתרחש לאחת ניתוח באזור האף, הן:
רגישות באזור האף, תחושת גירוד, הפרשות נוזלים, שינויים בקול. אלה תופעות שאמורות לחלוף כעבור מספר ימים, עד למספר שבועות. תחושת הרגישות באף, עשויה להישאר עד לתקופה של שנה מיום הניתוח.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים