פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח אוזניים

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח אוזניים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח אוזניים
בואו ללמוד על ההיבטים השונים של ניתוח אוזניים

מדוע עושים ניתוח אוזניים?

בתחום הרפואה האסתטית יש כמה תהליכים ידועים ומפורסמים, כגון שאיבות שומן, הגדלות חזה וניתוחי אף. אך קיים הליך נוסף קריטי ביותר עבור אנשים מסוימים – ניתוח אוזניים. אוזניים זהו חלק חשוב מאוד בראשו של האדם, משום שהם לא רק אחראיים על השמיעה, אלא גם על שיווי המשקל שלנו. בנוסף, בתנוך האוזן נמצאות נקודות רבות, בעלות השפעה על כל הגוף (על פי תורות הוליסטיות רבות). בנוסף, צורה לא אסתטית של האוזניים גורמת לאי נוחות רבה – זה מקשה על יצירת סגנון אישי, ולפעמים אפילו על חבישת כובע. בניגוד לתהליכים אחרים, ניתוח אוזניים ניתן לעשות בגילאים צעירים יחסית, בתנאי שרוב תהליך הגדילה כבר הושלם. 

אילו בעיות יכולות להתעורר עם ניתוחי אוזניים?

יש כמה סוגים של ניתוחי אוזניים, הפופולארי ביותר זהו ניתוח הצמדת אוזניים. הבעיה העיקרית של האוזניים, זה כאשר הן בולטות לצדדים, לעיתים זה אפילו גורם לכאב לאדם. חשוב מאוד לבצע את התהליך בשלבים שבהם כבר אין גדילה משמעותית באזור הראש. משום ששינויים במימדים של הגולגולת ושל האוזניים יכולים פשוט להשמיד את התוצאה של ניתוח אוזניים. חשוב מאוד לבדוק ניתוח אוזניים מחיר לפני שמחליטים לבצע את התהליך, משום שהיכרות עם השוק הינה הכרחית על מנת לעשות את ההחלטה הנכונה.

החשיבות הגדולה של ניתוח אוזניים בזמנים מסוימים בחיים

הבעיה שאיתה מתמודדים ניתוחי אוזניים יכולה להיות מגוונת מאוד: מצד אחד, אוזניים בולטות מקשות על התפקוד היומיומי של האדם, אך ההיבט העיקרי של הבעיה זה כמובן ההיבט החברתי, בעיקר כאשר מדובר במתבגרים, העלולים לסבול מהצקות הולכות ונשנות מצד חבריהם ללימודים. הבעייתיות של אוזניים בולטות נפתרת במהירות באמצעות ניתוחי אוזניים איכותיים ומעולים, אך חשוב מאוד לעשות אותם בזמן. לפעמים, הורים מודאגים חשים את כאבם של ילדיהם, ונוהרים לעשות את הניתוח על מנת למנוע את הסבל מילדיהם. אך חשוב מאוד שלא לעשות זאת מוקדם מדי, כאשר מדובר בילדים מתבגרים. גיל ההתבגרות הינו קשה, וחשוב מאוד להראות לילדים שלא חייבים לפתור כל בעיה בגופם בצורה כירורגית.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים