פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוחי אף לפני ואחרי

ניתוחים פלסטיים >> ניתוחי אף לפני ואחרי
   
דף הבית >> גלריית לפני ואחרי >> ניתוחי אף לפני ואחרי
ניתוחי אף לפני ואחרי- לתוצאה מושלמת
 
קצת על ניתוח אף:
ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים הוותיקים ביותר בתחום הקוסמטיקה. אנשים רבים התחילו לבצע ניתוחי אף לפני שנים ועם הזמן ניתוחים אלו רק הולכים ומשתכללים. לשם מה אנו מבצעים ניתוח אף? כל אחד שונה ממשנהו זאת בשל הגנטיקה המועברת אלינו על ידי דורות הקודמים לנו. הגנטיקה משפיעה על קבלת אף שונה בצורתו, גודלו והיקפו לכל אדם ואדם. אנשים אשר לא מרגישים בנוח עם האף שברשותם ניגשים ברוב המקרים לביצוע ניתוח אף. כך, באמצעות ניתוחי אף ניתן להקטין אף גדול, להצר אף רחב, לשייף אף סולד ועוד.
 
ניתוחי אף לפני ואחרי- יתרונות:
תודות לקידום בטכנולוגיה ניתן כיום לבצע ניתוחי אף לפני ואחרי- למה הכוונה? אם בעבר, בעת ביצוע ניתוח אף לא היינו יכולים לדעת כיצד נראה לאחר הניתוח היום אנו יכולים להתחקות אחר האף שנקבל בסוף הניתוח ולראות את דמותנו עם האף החדש עוד בטרם התבצע הניתוח. ניתוחי אף לפני ואחרי מאפשרים לנו להגדיר בצורה מדויקת להפליא את האף שברצוננו לקבל. ניתוחי אף לפני ואחרי מצליחים למנוע טעויות וכן מוציאים את כלל הלקוחות שבעי רצון מן התוצאה.
עם כניסת ניתוחי אף לפני אחרי לעולמנו, רבים מרגישים בטוחים לבצע ניתוח אף ולכן ניגשים לבצע ניתוח זה מבלי היסוסים רבים.
 
לשם מה כדאי לבצע ניתוחי אף לפני אחרי?
כאשר אנו ניגשים לביצוע ניתוחי אף לא נרצה למצוא את עצמנו עומדים מול המראה לאחר הניתוח ולא מרוצים מן התוצאה. ניתוחי אף לפני אחרי מצליחים למנוע מצב שכזה. אם ישנן מרפאות אשר מציעות לכם לבצע ניתוח אף מבלי להראות את התוצאה הסופית מבעוד מועד עדיף לעבור למקום אחר. ניתוחי אף לפני ואחרי אינו מראה לכם קווים כללים או תוצאה משוערת אלא מצליחים להביא רמת דיוק מופלאה בתוצאה שלאחרי הניתוח. באופן זה נוכל להחליט על האף שברצוננו לבחור וכן לשנות במראהו אף את האלמנטים הקטנים ביותר. ניתוחי אף לפני אחרי אינו נחשב לניתוח מסובך וגם נוח יחסית מבחינה כספית.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים