פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוחים פלסטיים מכבי

ניתוחים פלסטיים >> ניתוחים פלסטיים מכבי
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוחים פלסטיים מכבי
גם בקופות החולים כמו מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית יש ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים:

בשנים האחרונות ניתוחים פלסטיים הפכו לחלק מהחיים. כמעט כל איבר חיצוני שמפריע לנו ניתן לנתח אותו ולפתור את הבעיה. הניתוחים הפופלארים ביותר הם: ניתוחי חזה, וניתוחי אף. אך מה שחשוב בניתוחים אלה שהם נותנים תוצאה טובה ומעלים את הביטחון עצמי של המנותח מה שעוזר לו בחיי היום יום. אך לפני שעושים ניתוחים פלסטיים צריכים להתייעץ עם פלסטיקאי מומחה ולקבל את הכל המידע כולל הסיכונים שכרוכים בניתוח.

ניתוחים פלסטיים מכבי

קופת חולים מכבי החליטה להכניס לסל הבריאות שלה ניתוחים פלסטיים, וזאת מאחר שהיא מודעת שהם הפכו לחלק מרכזי בחיי הצעירים. ניתוחים פלסטיים מכבי כמו ניתוחים פלסטיים של כללית ואחרות מודעות להיענות מצד הצעירים לניתוחים אלו. לכן במקום לעשות ניתוחים פלסטיים פרטיים ניתן לעשות ניתוחים פלסטיים באחת מקופות החולים הגדולות. ניתוחים פלסטיים מכבי ממונים ע"י קופת החולים כך שיוצא לכם ניתוח זול מאשר באופן פרטי. כמו כן הרופאים של ניתוחים פלסטיים מכבי הם המנתחים המקצועיים והטובים ביותר שיש בארץ. לכן הרבה אנשים צעירים עושים ניתוחים פלסטיים מכבי או ניתוחים פלסטיים כללית בקופה שלהם וחוסכים ים כסף.

ניתוחים פלסטיים כללית

גם כללית כמו כל קופה אחרת עושה ניתוחים פלסטיים כללית. עם ניתוחים פלסטיים כללית אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר ואת הרופאים המקצועיים והטובים ביותר שיש בתחום הרפואה הפלסטית.לכן הרבה אנשים לא מוותרים על ניתוחים פלסטיים כללית או ניתוחים פלסטיים מכבי,, כי הקופות הגדולות במדינה הם הקופות הטובות ביותר בתחום הרופאים והשירות שהם נותנים לחברי הקופה שלהם. לכן שאתה מחליט לעבור ניתוח הישאר בקופה שלך ועשה ניתוחים פלסטיים כללית אם אתה בכללית או ניתוחים פלסטיים מכבי אם אתה במכבי. כי אין כמו קופת חולים שדואגת לך גם אחרי הניתוח. כי כולנו יודעים שאחרי הניתוח יש תופעות לוואי וצריך מישהו שימשיך עם הטיפול שלך על מנת שתהיה במעקב. ולכן הקופות חולים הם הפתרון לניתוחים פלסטיים, והם לא עוזבים אותך גם אחרי הניתוח.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים