פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוחים פלסטיים כושלים

ניתוחים פלסטיים >> ניתוחים פלסטיים כושלים
   
דף הבית >> גלריית לפני ואחרי >> ניתוחים פלסטיים כושלים
ניתוחים פלסטיים כושלים – אפשרות מציאותית וכלל לא בדיונית
על אף העובדה הרווחת, כי ניתוחים פלסטיים הינם ניתוחים מדויקים לאין שיעור ברמה הטכנית והמדעית וניתוחים אשר התוצאה שלהם הינה לא פחות ממושלמת – ניתן לשמוע על יותר ויותר סיפורים ומקרים אודות ניתוחים פלסטיים כושלים, וזאת כתוצאה מקשת רחבה של אירועים ונסיבות.
ניתוחים פלסטיים – מהם, מהי התולדה שלהם, מאפיינים ועוד!
ובכן, כאשר אומרים ניתוחים פלסטיים, הכוונה הינה לניתוח פולשני אשר מהווה התערבות גופנית מוחלטת מבחינה כירורגית – ואיך לא. הרי המטרה של ניתוחים פלסטיים הינה אחת: שינוי ברמה כזו או אחרת של מראה ומבנה של איברים כאלה או אחרים בגוף. עכשיו, כתוצאה מן העובדה שניתוחים אלו נחשבים יחסית ל'צעירים' מבחינה היסטורית וכרונולוגית של עולם הרפואה, אכן במהלך השנים האחרונות ניתן לשמוע על לא מעט סיפורים ומקרים של ניתוחים פלסטיים כושלים. עכשיו, מבחינת כל מה שנוגע למאפיינים, לרוב, ניתוחים פלסטיים נעשים בעבור מימוש מטרות רפואיות או מטרות אסתטיות. ככאלה, ניתוחים אלו נעשים בעיקר באיזור הפנים, החזה, הבטן, האגן והגפיים. עכשיו, כתוצאה מן העובדה שמדובר באיזורים רגישים בלשון המעטה, זו הסיבה הראשית לכך שקיימים היום מקרים ואירועים רבים של ניתוחים פלסטיים כושלים.
לרוב, ניתוחים פלסטיים כושלים הינם תולדה של עבודה לא מקצועית וכושלת
באופן מובן ביותר, אך ורק מנתחים פלסטיים מקצועיים, מומחים ומן השורה הראשונה רשאים לבצע ניתוחים פלסטיים, בטח כאשר מדובר בניתוחים כה עדינים ורגישים. יחד עם זאת, עדיין קיימים לא מעט מנתחים פלסטיים אשר מציגים את עצמם כמנתחים ברמה 'עולמית'. בפועל, זו הסיבה הראשית לעובדת אינספור ניתוחים פלסטיים כושלים. בין ניתוחים כושלים אלו ניתן למצוא הגדלות חזה, הקטנת שדיים, יצירת חזה מסיליקון, הצמדת אוזניים ועוד ועוד. יחד עם זאת, מיותר לציין את המשמעות הפנימית והנראות החיצונית של ניתוחים פלסטיים כושלים.
ניתוחים פלסטיים עורכים רק בקרב מנתחים מקצועיים, מוכרים ומוסמכים
ישנה דרך אחרת אשר באמצעותה יהיה ניתן למנוע חלק גדול מכל אותם ניתוחים פלסטיים כושלים. דרך זו הינה יצירת קשר וביצוע ניתוחים פלסטיים אך ורק במסגרת של קליניקות של מנתחים מקצועיים, מוכרים, מוסמכים ובעלי ניסיון פרקטי ועשיר באמת.
 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים