פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מתיחת צוואר

ניתוחים פלסטיים >> מתיחת צוואר
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מתיחת צוואר
הכנות הנדרשות לפני ניתוח מתיחת צוואר:

מתיחת צווארהשלב הראשון בדרך לביצוע ניתוח מתיחת צוואר הוא קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח. רבים פוחדים מתוצאות הניתוח ומהלכו ולכן מתמהמהים עם קבלת ההחלטה. לאחר שקיבלנו החלטה לגשת ולבצע את הניתוח עלינו למצוא מרכז רפואי בעל שם  טוב וכן מנתח מקצועי ומיומן בתחום. בחירת המרכז הרפואי והרופא אשר יבצע את הניתוח הן שתי ההחלטות הקריטיות ביותר בתהליך זה. כאשר אנו מדברים על ניתוח באחד מחלקי גופנו, כלומר בבריאותנו, חשוב ביותר למצוא את הרופא הטוב ביותר ללא כל פשרות.כאמור, בחירת רופא מנתח או מרכז רפואי לא מקצועי עלול להוות סיכון בריאותי ואף להביא לתוצאות לא רצויות בגמר הניתוח. כיצד עלינו לבחור את המנתח הטוב ביותר? בחירת המנתח אינה החלטה כה פשוטה שכן כל מרכז רפואי מנסה לייחצן את הרופא השייך אליו באופן הטוב ביותר. לעיתים ניתקל בדברי שקר והמצאות רק בכדי לנסות למשוך כמה שיותר לקוחות. בכדי לא לפול במלכודת זו  חשוב ביותר לבצע סקר איכויות ומחירים בין כללה מרכזים הרפואיים המבצעים ניתוח מתיחת צוואר. אם אכן נשקיע בסקר שלם ומלא נוכל לקבל במהירות וביעילות מידע נרחב אודות מגוון מתחים המצליחים ביותר בתחום.
עם בחירת הרופא המנתח למעשה ביצענו יותר מחצי דרך לקראת יעדנו- כל אשר נותר טרם יום הניתוח הוא לבוא למספר פגישות יעוץ עם הקליניקה וזאת בכדי לתאם ציפיות ולקבל מידע נוסף אודות הניתוח ומהלכו. פגישת הייעוץ הינה חשובה לעין שיעור שכן דרכה ניתן לקבל כמה שיותר מידע על אופן ניתוח באזור הצוואר, השלכות, תופעות לוואי ועוד. בכדי שהניתוח יצליח ויהיה אפקטיבי חשוב שהלקוח יאמר את כל אשר על ליבו לצוות הרפואי- כל הדרישות, הבקשות והחששות. בסיום פגישות הייעוץ ועם קבלת אישור לביצוע ניתוח מתיחת צוואר תוכלו  לקבוע יום ספציפי ושעה הנוחה לכם.

איך הולך מהלך ניתוח מתיחת צוואר

ניתוח מתיחת צוואר יכול להיות חלק מניתוח מתיחת פנים או לעמוד בפני עצמו. בעת הניתוח המנתח מסיר עודפי שומן, מבצע הידוק שרירי הצוואר וכן מותח את העור באזור זה. בנוסף למתיחת העור באזור הצוואר נעשית גם מתיחת עור לקו הלסת והסנטר. כאשר הלקוח סובל מעודפי שומן באזור הצוואר ניתן לשלב כחלק מן הניתוח- שאיבת שומן מקומית. בכדי לדעת האם לשלב יחד עם מתיחת צוואר ניתוחים נוספים על המנתח לבדוק את רקמת עורו של המנותח, סוג העור ועוד.

ניתוח מתיחת צוואר יכול להתבצע תחת הרדמה מקומית או הרדמה כללית- על פי דעתו של המנתח בהתאם לנסיבות.מרבית המנתחים מבקשים מן הלקוחות לשמור על צום מלא של 8 שעות טרם הניתוח. תחילת הניתוח עצמו היא למעשה חיטוי האזור בו יש לבצע את החתך.לאחר חיטוי מושלם המנתח מבצע חתך בעור באזור קו האוזן האחורי וזאת בכדי להסיר קפלי עור צוואריים. עם הרמת העור המתח יכול הגיע אל רקמת שרירי הצוואר ואלו נמתחים ונתפרים ללא חיתוך. לאחר גמר הניתוח וביצוע כלל הפעולות הנדרשות הצוות הרפואי דואג לתפור את המקום במינימום צלקות.
בגמר הניתוח הצוות הרפואי ידאג לחבוש את אזור הצוואר באמצעות תחבושת אלסטית וישנם רופאים המעדיפים להשאיר נקז או מספר נקזים בכדי לנקז את שאריות הנוזל המופרשות מהניתוח.

טיפול ושמירה לאחר הניתוח:

במרבית המקרים אלו אשר ביצעו ניתוח מתיחת צוואר יישארו להשגחה רפואית עד 24 שעות מגמר הניתוח. מיד לאחר הניתוח חשוב להימנע ממתיחה או כיפוף של הצוואר וכן שימוש מוגבר בשרירי הפנים.
השלב הראשון לאחר סיום הטיפול הוא הורדת החבישה האלסטית מספר ימים מגמר הטיפול. השלב הבא הוא למעשה הסרת התפרים- שלב הנעשה כעשרה ימים לאחר סיום הניתוח. לאחר הסרת התפרים ניתן לשים לב לנפיחות מסוימת וכן שטפי דם תת עוריים אשר לרוב נספגים ונעלמים תוך כשבועיים. קצב ההחלמה מהניתוח אינו קבוע ומשתנה מלקוח ללקוח- ישנם מטופלים אשר יוכלו לחזור לפעילות תוך מספר ימים בודדים בעוד שאחרים יזדקקו למנוחה מרובה יותר. לכל ניתוח יש תופעות לוואי מוכרות ושכיחות ולכן גם בניתוח זה עלינו להיות ערים לתופעות השונות. אם הנכם מבחינים בתופעות לוואי שלא הוסברו לכם, תופעות לוואי חריגות יש לטפל בהם באופן מיידי על ידי הגעה למרכז הרפואי בו ביצעתם את הניתוח. תוצאות ניתוח תיקון צוואר ילכו ויראו טוב יותר בחלוף הזמן כלומר מיד לאחר הניתוח קשה לזהות את התצורה הסופית של אזור הצוואר בשל נפיחות ושטפי דם אך עם הזמן ניתן לראות את צורתו הסופית של העור באזור זה. רבים מאיתנו נוטים להתעלם מהנחיות הרופא בסיום הניתוח ואנו עושים את אשר אסרו עלינו לעשות. חשוב שנדע כי הצלחת הטיפול אינה רק בידיים של הרופא אלא גם באחריותנו- אם נבצע פעולות שאסורות מיד לאחר סיום הניתוח או בימים הצמודים למועד סיומו אנו עלולים לסכן את תוצאות הניתוח וכן את בריאותנו שלנו. חשוב ביותר לאחר סיום הניתוח לא לחזור לפעילות מאומצת אלא לפעילות המורשת על ידי הרופא המנתח. עם הזמן, כאשר עור הצוואר נרפה, תוכלו לחזור לפעילות מאומצת אך גם תהליך זה יש לבצע בהדרגה ובאופן מבוקר. ניתוח מתיחת צוואר אינו מסתכם בביצוע הניתוח עצמו אלא עלינו לחזור לביקורת מספר ימים לאחר הניתוח וכן ביקורת חוזרת בתקופה מאוחרת יותר. בביקורת זו הרופא המנתח יוכל לחזות את התוצאות של הניתוח וכן לטפל בתופעות לוואי לא מוכרות. ביקורות אלו אף הן משפיעות על התוצאה הסופית של הניתוח ולכן עלינו להגיע אליהם מוכנים ולהישמע אחר הנחיות הרופא. כאמור, ניתן לראות כי תוצאות הניתוח אינן תלויות באופן חד משמעי רק בפעולות הרופא המנתח אלא גם תלויות בנו- ככל שנידבק להנחיות הרופא ונבצע רק את הדברים המותרים לנו כך נשמור על בריאותנו ונוכל ליהנות מתוצאות טובות יותר של ניתוח מתיחת צוואר. מה הן תוצאותיו של הניתוח? לאחר תקופה מגמר סיום הניתוח נוכל לקבל צוואר חדש לחלוטין- עור מתוח ורענן, ללא כפלי שומן, עור צעיר אשר מחזיר אלינו את ביטחוננו האישי. ניתוח מתיחת צוואר נפוץ ביותר הן אצל גברים והן אצל נשים ורוב אלו הניגשים לביצוע הניתוח אכן מרוצים מהתוצאות.

ככל שעובר הזמן אין אנו הולכים ונהיים צעירים יותר ולכן ניתן לראות קמטים על העור, תופעת הידלדלות העור וכן היותו פחות מתוח מבעבר. סימנים אלו מעידים ברוב המקרים על גילנו ולכן יוצרים הרגשה של אי נוחות כלפי גופנו וכתוצאה ישירה ירידה בביטחון העצמי. בעבר, לא היו טיפולים קוסמטיים לתיקון עור הצוואר אך תודות להתפתחות הטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי החדיש ניתן כיום לבצע ניתוח מתיחת צוואר שאינו נחשב לניתוח מסובך או קשה. בשל הביקוש הרב לביצוע ניתוח מתיחת צוואר קיימים כיום מרכזים רפואיים רבים אשר מציעים ללקוחות ניתוח זה. ניתוח מתיחת צוואר מתאים הן לנשים והן לגברים כאחד ומרבית הלקוחות הניגשים לביצוע ניתוח זה נמצאים בסביבות גיל ה-50- 60.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים