פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מתיחת פנים

ניתוחים פלסטיים >> מתיחת פנים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מתיחת פנים
מתיחת פניםכבר חלפו השנים מאותם הימים שהיינו צעירים ויפים. עברנו לימודים, צבא, לימודים אקדמאים, חתונה, מגורים, עבודה, ילדים, אולי נכדים. כל הזמן שעבר היה רווי בלחצים, לחצים שאין מה לעשות, משנים את המראה שלך. יש כאלה שאוהבים לטייל ולכן בגלל השמש מקמטים את המצח, או שהם בצבא צריכים להראות רצינות, או שמא שנוהגים לעשן סיגריות, ופעולת השאיפה מקמטת סביב השפתיים ואין איך לברוח מזה, יש שהיו שמנים ועכשיו הרזו, ועקב כך נוצרו קמטים.

לכל הבעיות הללו פיתרון קצר וקל, מתיחת פנים

אתם רוצים להחזיר את הלהט והתשוקה של ההתחלה עוד כשהכרתם את בן/ת הזוג, להשיב את אותה האהבה והכימיה, לחדש ולהפתיע, וכל זה ע"י ניתוח מתיחת פנים. ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח לכל בעליי קמטים אלה ורוצים לשוב ולהראות צעירים בכמה שנים טובות. מתיחת פנים היום מקובלת בכל הגילאים כי הרי יש כאלה שכבר בגיל צעיר עוברים שינוי דראסטי. כמו כן, ניתוח מתיחת פנים מתאים לגברים ונשים כאחד, אז נכון שלפני עשור זה לא היה מקובל בקרב הגברים, אך היום כאשר הגבר האידיאלי מודע לעצמו ולמראהו, הריי שדבר זה מקובל, כמו ניתוח האף הנפוץ.

יש גיל בעתיד שכבר לא מומלץ לבצע ניתוח זה, לכן יש ללכת כבר עכשיו להיוועץ אצל מומחים ולא לחכות ולתת למומנטום לחלוף. היום גם הרבה מטופלים שעברו מתיחת פנים טוענים שהביטחון העצמי שלהם עלה בכמה רמות ואנשים בעבודה / משפחה מתייחסים אליהם אחרת, מלבד הזוגיות שרק פרחה לה. ניתן כבר היום להזמין מתיחת פנים טלפונית באחד מהמכונים הטובים בארץ הקרובים לביתכם, כמו כן, מומלץ תחילה להגיע לייעוץ אצל מומחה שייתן לכם את ההמלצה המדויקת למתיחת פנים המתאימה לכם.

בנוסף, יש אפשרות להסתכל בהרבה אתרים נבחרים בנושא שם ניתן לראות מחירים של כל מיני ניתוחים אפשריים. באתר ניתן למצוא מאמרים בנושא והמלצות של מטופלים שעברו ניתוח מתיחת פנים לפני ואחריי הניתוח. אז קדימה, זה הזמן לחזור לאחור, לחזק אהבה וביטחון עצמי וללכת ולבצע מתיחת פנים המתאימה לך.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים