פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מתיחת בטן

ניתוחים פלסטיים >> מתיחת בטן
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מתיחת בטן
כל מה שצריך לדעת לפני מתיחת בטן:

מתיחת בטןתחילת התהליך למעשה מתבצע על ידי קבלת ההחלטה באופן חד משמעי. לאחר שהחלטתם לבצע ניתוח מתיחת בטן חשוב תחילה לבחור את הרופא המנתח.ההצלחה של ניתוח מתיחת בטן תלויה בצורה ישירה במנתח שנבחר למשימה. בכדי להצליח לקבל את המראה היפה והאסתטי של הבטן, חשוב מאוד לפנות למנתחים מנוסים, ולא להתפתות למחירים נמוכים. ניתוח מתיחת בטן איכותי יכול לשפר את המראה החיצוני שלכם, ולהעלאות את הביטחון העצמי, אך במידה והניתוח לא בוצע בצורה הנאותה, התוצאה יכולה רק לפגוע בכם, ולמנוע מכם את התענוגות הקטנים של החיים, כגון בריכה, ים, וכו'. כאשר מדובר בגוף שלכם, ובעיקר בחלק כה חשוב מבחינה אסתטית ובריאותית, כמו הבטן, כדאי מאוד לפנות לקליניקות הגדולות שכבר הוכיחו את עצמן פעם אחר פעם, וגם דואגות לשמן הטוב. ניתן לברר ולמצוא מרכזים רפואיים טובים על ידי סקר מחירים ואיכויות בתחום. אם נבצע סקר טוב נוכל להצביע על המרכז הרפואי הטוב ביותר הן מבחינת איכות התהליך והן מבחינת תקציב. את סקר השוק יש לבצע באופן נכון ולקחת בחשבון אך ורק דעות אובייקטיביות ולא מוסטות מטרה.
לאחר בחירת הנתח למעשה כבר עברנו חצי מהתהליך עצמו שכן בחירת המנתח אינה קלה ומלווה בדילמות רבות הנוגעות לאיכות המנתח ולמחיר המוצע. לפני הניתוח על המטופל לבצע מספר הכנות מקדימות- תחילה יזומן לפגישת ייעוץ בכדי לבחון האם ניתן לבצע ניתוח זה על המטופל. חשוב להבין כי ניתוח מתיחת בטן אינו מתאים לכל אחד ויש לוודא זאת טרם תחילת תהליך. בפגישת ייעוץ זו חשוב שתביאו לצוות הרופאים את כל דרישותיכם, חששותיכם וכל אשר על ליבכם. באופן כזה המנתחים והצוות המקצועי יוכל לענות על שאלותיכם ולהכין אתכם באופן מקצועי ויעיל יותר לניתוח עצמו.    

לשם מה אנו זקוקים לניתוח מתיחת בטן וקצת על הניתוח עצמו

נשים רבות סובלות מבטן מדלדלת לאחר כמה לידות, ולאחר סדרות ארוכות של עליות וירידות במשקל. הסיבה האחרונה רלוונטית אפילו יותר עבור גברים, שבשלב מסוים שמים לב לכך, שלא משנה כמה הם מרזים, הבטן עדיין מתדלדלת מהעור המתוח, ולא מהשומן. מתיחת בטן איכותית מבטיחה מראה בריא ומתוח לנשים וגברים כאחד. חשוב לציין, רופאים לא ימליצו על ניתוח מתיחת בטן לאנשים מלאים, משום שהשומן עשוי לפגוע בתהליך ההחלמה. במידה ומדובר באדם הסובל מעודף משקל, טרם ביצוע מתיחת בטן, יש להרזות או לבצע שאיבת שומן, על פי בחירת האדם עצמו.

ניתוח מתיחת בטן הינו ניתוח קוסמטי ורבים מגדירים אותו כלא ניתוח מסובך במיוחד. במהלך הניתוח מטופלים למעשה שלושה מרכיבי בטן עיקריים: שריר הבטן, שכבת השומן הנמצאת בבטן וכן עור הבטן.
בשל התקדמות והתפתחות הטכנולוגיה החלו לבצע שינויים רבים באופן ניתוח מתיחת בטן וכיום אין הוא דומה לאופן ביצועו בעבר. השימוש בנקזים במהלך הניתוח הופסק וכן לקוחות המעוניינים יכולים לשלב יחד עם ניתוח מתיחת בטן גם שאיבת שומן מאזור זה. השימוש בנקזים בעת הניתוח בעבר היה לעיתים קרובות לא סטרילי ולכן גרם במרבית המפעמים זיהומים לא קלים באזור הבטן. לכן, בימים אלו ניתן לומר שניתוח מתיחת בטן הוא בין הניתוחים האסתטיים הבטוחים ומביא עמו לשביעות רצון אצל רבים המבצעים אותו.
ניתוח מתיחת בטן אורך בין שעתיים לחמש שעות, אך כאשר מדובר במתיחת בטן חלקית, משך הניתוח הינו עד כשעתיים.

במהלך חיינו, הגוף שלנו עובר שינויים רבים, פעמים רבות בניגוד לרצוננו. במילים אחרות, הזמן עושה את שלו, וחלק נכבד מאזורי גופנו מתחיל להיראות בצורה לא מחמיאה ביותר. בעבר לא היה ניתן לעשות שום טיפולים כדי למנוע את הבעיה ואם היא כבר קיימת לא היה ניתן לטפל בה. תודות לטכנולוגיה ולהתחדשות תהליכים רפואיים ניתן כיום לבצע מספר טיפולים המטפלים בבעיה זו. רבים מחפשים את הדרך למנוע שינויים אלה, אך כיום יש גם דרכים להחזיר את הגלגל לאחור. מתיחת בטן זו אחת השיטות האלה. היא מאפשרת לסלק שאריות שומן. חשוב לציין, תהליך זה אינו מהווה שאיבת שומן, אלא יותר תהליך משלים, שבה להשלים את העבודה של השאיבה, ולהחזיר את העור למראה המתוח. אם כן, מתיחת בטן כוללת התערבות כירורגית, במהלכה הבטן מקבלת חזרה את המראה המתוח והאסתטי שלה.

אופן התנהלות נכון לאחר הניתוח:

לאחר כל ניתוח שאנו עושים יש צורך לנקוט במשנה זהירות לגבי כל פעולה בכדי לא לסכן את עצמנו ובכדי לא לבצע דברים שאסורים לנו. מיד לאחר ניתוח מתיחת בטן יאושפז המנותח בבית החולים לפחות ליום אחד של התאוששות. זמן ההחלמה מניתוח זה אינו קבוע או אחיד אלא משתנה ממטופל למטופל ומניתוח לניתוח.
ההחלמה הכללית מהניתוח עצמו אורכת בין שבועיים לארבעה שבועות ולאחר זמן זה ניתן לחזור לפעילות רגילה וסטנדרטית- הליכה לעבודה, בישול ועוד. לאחר כשישה שבועות או יותר ניתן לחזור לפעילות גופנית מאומצת כגון ריצה, התעמלות ועוד אך חשוב לבצע זאת בהדרגה בכדי להרגיל את הגוף אט אט. לאחר כל תרופה, טיפול או ניתוח שאנו מבצעים קיימות תופעות לוואי כאלו ואחרות. תופעות אלו אינן קבועות ומשתנות בהתאם לגוף הלקוח. חשוב ביותר לשים לב ולהיות ערניים לתופעות לוואי חריגות ובמידה וקיימות להתייעץ עם מומחים בתחום. אם נתקלתם בתופעות לוואי שאינן סטנדרטיות חשוב ביותר לא להזניח את העניין ועוד באותו היום לטפל בבעיה.
לגבי צלקות- מכיוון שהניתוח כולל חיתוך מסוים באזור הבטן נותרת צלקת של החתך. עם הזמן צלקות אלו הולכות ומתבהרות ונפיחותן יורדת למרות שבמרבית המקרים נראה כאילו הצלקות רק הולכות ומחריפות.

חשוב לדעת כי התוצאה הסופית של ניתוח מתיחת בטן אינה מופיע במיידית- כאמור ניתן לראות שינוי ניכר כעבור כמה ימים מסיום הניתוח אך תוצאה הקרובה לתוצאה הסופית ניתן לראות כחודש לאחר סיום התהליך. ומה הן למעשה תוצאות הניתוח? ניתוח זה מחזיר את הבטן שלנו למראה הצעיר- בטן מתוחה, ללא כפלים וללא סימני שומן. אלו המבצעים במקביל גם שאיבת שומן יקבלו מראה חדש לחלוטין- הרזיה של מספר קילוגרמים וכן בטן מוצקה ולגמרי יציבה. היופי והשלמות של הבטן החדשה תעלה את הביטחון העצמי שלנו, תודות לכך גם נוכל ללכת עם בגדים צמודים יותר ואף להיחשף עם בגד ים ללא כל חשש. רבים כבר בצעו ניתוח מתיחת בטן וניתן לשמוע המלצות על הניתוח במרבית המקרים. חשוב רק לזכור כי אין להתפתות אחר מרכזים רפואיים המציעים מחירים נמוכים אלא ללכת על פי איכות המכון וללא כל פשרות. אדם המשלם בזול בסופו של דבר משלם ביוקר וכאמור בכל הנוגע לבריאותנו לא כדאי לקחת סיכונים אלא ללכת על הטוב ביותר. רופא ומנתח איכותי בעל שם טוב הוא זה שיביא לכם את התוצאה לה אתם מצפים בגמר ניתוח באזור הבטן. ניתוח בבטן אינו דבר כה פשוט ולכן יש ללכת על הטובים ביותר ללא פשרות וכאמור ניתן למצוא את הטובים ביותר רק על פי המלצות אובייקטיביות.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים