פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים

ניתוחים פלסטיים >> כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים
   

כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים

 

1. בריאות: האם אני בריא מספיק כדי לעבור ניתוח פלסטי?

עוד לפני שחושבים על ניתוח פלסטי, את צריכה לשאול את עצמך האם את בריאה מספיק בשביל זה. רוב האנשים עומדים בתקן לביצוע ניתוח פלסטי. ודאי שהמנתח שלך חשוף לכל ההיסטוריה הרפואית שלך. המנתח הפלסטי שלך לא יכול לתת הערכה רפואית מדויקת אם את מסתירה את הבעיות הרפואיות שלך. וכן לא תוכלי למנוע סיבוכים במהלך הניתוח או אחריו.

2. הניתוח: מהו סוג הניתוח ובמה הוא ישפיע?

ידיעת שמו של ההליך היא שונה מלדעת מה זה בעצם מחייב. זה לא אומר שאת צריכה לדעת את הפרטים, כגון מה עובי הסכין של המנתח, אבל את צריכה לדעת אם ההליך הולך להשיג את התוצאה שאת רוצה או שהניתוח יתן את התוצאה שאליה את מכוונת.

3. סיכונים: מהם הסיבוכים העלולים להיווצר במקרה של סיבוך?

הניתוחים הפלסטיים לרוב עוברים חלק וללא סיבוכים. עם זאת, את צריכה לדעת את הסיכונים שעלולים להיווצר כתוצאה מהניתוח הפלסטי שברצונך לבצע. זיהום הוא רק סיבוך אחד שיכול להתרחש. כמו כן, צלקות הן גם סיכון אפשרי. הצלקות לא תמיד מסתכמות כקו דק. לפעמים צלקות יכולות להתרחב ולגדול. אלה הם חלק מהסיבוכים שכדאי לדעת לפני ביצוע ניתוח פלסטי.
סיכון נוסף הוא שלמרות הבחירה של המנתח הטוב ביותר והצוות המיומן ביותר , לא מחייב שהתוצאה הרצויה אכן תיהיה כמו התוצאה בפועל. מצב זה מתרחש כאשר לא הייתה הערכה נכונה של הנתונים לפני הניתוח הפלסטי.

4. יתרונות: מה הם היתרונות כתוצאה מניתוח פלסטי?

מהי התוצאה שאת מקווה להשיג מהניתוח שלך? כמובן, שיפור משמעותי בחלק מסוים בגופך. אולי את  אפילו מצפה לבניית הביטחון עצמי ,  אבך את חייבת לדעת את המגבלות של הניתוח שלך.

5. מגבלות: לאיזה סוג של תוצאה  את יכולה לצפות מניתוח פלסטי?

המנתח הפלסטי שלך יכול רק לשלוט על מה שקורה בתוך חדר הניתוח. לא משנה עד כמה המנתח הפלסטי שלך מדופלם, זה לא יבטיח קידום בעבודה, מערכת יחסים, או חיי חברה משופרים או מעמד חברתי. ניתוחים פלסטיים לא מרפאים דכאון או בעיות כאלה ואחרות.
כמו כן, אם את לא מוכנה לקבל את המלצת המנתח הפלסטי שלך על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך או שאת חוששת מהחלמה ארוכה מיידי - אז את צריכה להיות מוכנה לקבל את ההבנה שיש גבולות גם בניתוחים פלסטיים. אין דבר יותר מתסכל  למנתח פלסטי ממטופל עקשן שלא מוכן לקבל את המלצותיו כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית מבלי לסכן את עצמו.
חשוב להבין שהצפייה לדבר המושלם ביותר עלול להוביל לאכזבה לאחר הניתוח. או שאת עלולה בסופו של דבר להיראות מאוד לא טבעי כמו בובה מפלסטיק. המטרה שלך צריכה להיות שיפור!

6. האלטרנטיבות: האם יש דרכים אחרות להשיג תוצאה מבוקשת ללא ניתוח?

דבר חשוב שאת צריכה לשאול את עצמך: האם יש תחליפים שניתן לבצע במקום ניתוח פלסטי? זה חשוב לדעת, כי ניתוח פלסטי עלול להיות מסוכן. האם אתה יכול לשפר את התזונה שלך? האם את יכולה להזיז את הגוף שלך קצת יותר ולקבל על עצמך פעילות גופנית? קודם נסה דרכים אחרות והשאר את הניתוח הפלסטי כמוצא אחרון.

7. צלקות: איפה הצלקות עלולות להיווצר? האם תוכלי להסתיר אותם?

את צריכה לדעת איפה הצלקות שלך עלולים להיווצר. כן, את צריכה לצפות לצלקות לאחר ניתוח פלסטי ! זה חשוב במיוחד אם את לובשת מכנסיים בגזרה נמוכה או חולצות, ביקיני, וכו ', או אם העבודה שלך כרוכה בחשיפת עור (כמו שחקנים, רקדנים, או דוגמנים). אל תפחדי לשאול את המנתח שלך היכן יוצרו הצלקות.

8. חשבון: האם יש לך יתרה פנויה כדי לעבור ניתוח פלסטי?

ניתוח פלסטי הוא לא זול! בין אם את משלת במזומן או שאת לוקחת הלוואה בתשלומים עבור הניתוח שלך, את צריכה לחשוב האם את יכולה להרשות לעצמך ניתוח פלסטי. האם הניתוח לא יבוא על חשבון דברים יותר חשובים עבורך, חשוב לזכור כי את תשלמי עבור הניתוח גם אם התוצאה לא תיהיה כמו שדמיינת.

9. תיקונים: אולי את תצטרכי כמה ניתוחים כדי לקבל את התוצאה שאתה רוצה?

ייתכן שתזדקקי לניתוח תיקון. ניתוח תיקון הוא לא נדיר בניתוחים פלסטיים. ניתוח תיקון חשוב כדי לשפר את הניתוח הקודם. זה יכול להיות הליך קטן שדורש הרדמה מקומית בלבד או שזה יכול להיות תהליך גדול יותר.

10. חזרה לשגרה: האם יש לך את הזמן הדרוש כדי להתאושש?

את צריכה זמן מסוים להתאושש לאחר ניתוח פלסטי. בהתאם לניתוח שביצעת, ייתכן שתצטרכי ימים או אפילו שבועות כדי להתאושש. גם לאחר שהכאבים נעלמים, ייתכן שעדיין יש הגבלות מסוימות  . אם את עובדת, האם תוכלי לקחת פסק זמן מהעבודה?, האם את בוחרת להשתמש בימי החופשה שלך או ימי המחלה, אתה צריך להחליט אם זה באמת שווה את הזמן שאתה מנותק מהשגרה.
 

  מאמרים נוספים | לכל המאמרים
 
האם אני מוכן לניתוח פלסטי?   האם אני מוכן לניתוח פלסטי?
ניתוח פלסטי הוא שינוי משמעותי בגופנו איך להתכונן אליו מה צריך לבצע לפני שמתחילים בהליך של ניתוח פלסטי מה צריך לשאול את המנתח הפלסטי והכי חשוב האם באמת אני מוכן לניתוח פלסטי....
 
 
כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים   כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים
עשרה דברים שכל אדם צריך לדעת מראש לפני כל ניתוח פלסטי שהוא מתכוון לבצע...
 
לרשימת המנתחים המלאה

 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים