פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

כירורג פלסטי

ניתוחים פלסטיים >> כירורג פלסטי
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> כירורג פלסטי
מה הוא כירורג פלסטי, לשם מה רצוי לבדוק את הכירורג הפלסטיקאי שאיתו נבצע את הניתוח הפלסטי ואיך בוחרים מנתח פלסטי.

מהו כירורג פלסטי

אם אתם רוצים לעבור ניתוח באיבר מסוים בגוף בין אם זה ניתוח כירורגי או ניתוח פלסטי לשם החיצוניות ולא הבריאות, אתם חייבים להגיע לכירורג פלסטי. כירורג פלסטי ייתן לך את כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחליטים לעבור ניתוח. בשנים האחרונות מתקיימים ניתוחים פלסטיים רבים בגלל המודעות לחיצוניות, לכן לפני שחושבים על ניתוח פלסטי חייבים להתייעץ עם כירורגים פלסטיים ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו. כי לעבור ניתוח פלסטי זה החלטה קלה ישנם הרבה סיכונים , ולעיתים התוצאה היא לא משביעת רצון. לכן חשוב להתייעץ עם כמה שיותר כירורגים פלסטיים לפני שמקבלים החלטה. כירורגים פלסטיים ייתנו לך את כל המידע לו אתה זקוק ויעזרו לך לפני שאתה מחליט איזה כירורג פלסטי אתה רוצה.

לשם מה צריך כירורג פלסטיקאי

המודעות לכירורג פלסטיקאי גברה בשנים האחרונות. על מנת לעבור ניתוח פלסטי חשוב לעבור לפניי אצל כירורג פלסטי רצוי עם ניסיון וותק של שנים, זאת על מנת לעבור את הניתוח בהצלחה ובצורה הטובה ביותר. כולם יודעים שניתוחים פלסטים הם ניתוחים רציניים מאוד וכל ניתוח אשר לא מתבצע כמו שצריך יכול לגרום לעיוות האיבר. לכן חשוב להיפגש עם כמה כירורגים פלסטיים ולקבל את כל המידע שכולל בין היתר סיכונים כמו בכל ניתוח. לכן חשוב לבחור כירורג פלסטי טוב עם ניסיון כדי לעבור את הניתוח בהצלחה ועם סיכויים גבוהים להצלחה של האיבר המנותח. חשוב לזכור שכמו כל ניתוח אחר יש תופעות לוואי שנעות בין תופעות קלות ליותר קשות תלוי בחוזק האדם.

למה ניתוחים פלסטיים כל כך פופלארים

ניתוחים פלסטיים הפכו לפופלארים בעשור האחרון, וזאת מאחר שישנה יותר מודעות מפעם למראה החיצוני. כירורגים פלסטיים מנתחים כל יום אלפי אנשים ומחזירים להם את הביטחון העצמי שלהם. לרוב ניתוחים פלסטיים הם ניתוחים קצרים אשר לא מצריכים אשפוז וניתן להשתחרר תוך כמה שעות. לרוב הניתוחים מהירים ואינם כואבים כמו ניתוחים רגילים. אך חשוב ביותר לבחור את המנתח שלך ולא להתפשר על פחות. כי מספיק שהחזות החיצונית נפגעת היא עושה נזק יותר גבוה מאשר לפני הניתוח. לכן חשוב ביותר לבחור רופא כירורג פלסטי מקצועי וותיק על מנת שהניתוח יעבור בשלום ללא בעיות. לפני שעושים ניתוחים פלסטיים חשוב להתייעץ עם כירורג פלסטי ורצוי כמה ואז אחרי שמקבלים את כל האינפורמציה להחליט איזה כירורג פלסטי מבין כירורגים פלסטיים הוא הכי מתאים לך הן מבחינת האינטראקציה איתו והן מבחינת הניסיון. חשוב ונחוץ לדעת כי פעמים רבות ישנם הסדרים עם קופות החולים השונות בנוגע לתשלום הטיפול. קופות חולים רבות משתתפות בתשלום על מטופליהם וזאת במטרה להקל עליהם מבחינה כלכלית ולאפשר להם לעבור את ההליך.
מומלץ לבדוק ולבחון אפשרות זאת טרם מראש על מנת לחסוך כספים מיותרים בעת כירורגיה פלסטית מכבי או כל קופת חולים כזו או אחרת. 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים