פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הרמת עפעפיים

ניתוחים פלסטיים >> הרמת עפעפיים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הרמת עפעפיים
מדוע עושים הרמת עפעפיים, ומה סוד הצלחת הניתוח?

מהי הרמת עפעפיים?

הפנים של כל אחד מאיתנו הם האזור הראשון בגוף שמתחיל להראות את שינויי והשפעות הזמן. תווי הפנים נעשים פחות חדים, השרירים הקטנים בשכבות השונות של העור מתחילים להתדלדל, בעיקר באזור העיניים. כך מופיעה תופעת "עיניים עייפות", איתה ניתן להתמודד בעזרת הרמת עפעפיים. תהליך זה נעשה בהרדמה מלאה, ובשנים האחרונות תופס פופולאריות הולכת וגדלה. הרמת עפעפיים מחיר זהו נושא המעניין נשים רבות, וגם גברים המעוניינים לשמור על עיניים צעירות ובורקות, ואי אפשר להשיג זאת עם עפעפיים נפולים. 

הגורמים המשפיעים על הרמת עפעפיים מחיר

כאשר מחפשים הרמת עפעפים איכותית, חשוב לשים למרכיבים השונים של תהליך איכותי ומקצועי. האינטרנט בהצעות שונות ומגוונות, כאשר חלקן מפתות על מאוד, אך אין זה אומר שאתם צריכים לקחת אותן, משום שלא תמיד הן יספקו את כל הדרוש. הרמת עפעפיים מחיר כוללת בתוכה גם את ההכנה לניתוח, וגם את ההתאוששות, לכן חשוב מאוד לדאוג לכך שיבטיחו לכם את כל התנאים האלה, אחרת אתם יכולים לסבול מחוויה טראומתית. הרמת עפעפיים שנעשית בצורה איכותית מאפשרת לכם לחזור הביתה בצורה נינוחה, להמשיך בתהליך ההתאוששות (שדורש כמה וכמה ימים, אחרי הכול מדובר בתהליך המבוצע על מקום עדין – העיניים שלכם).

הייחודיות של הרמת עפעפיים תמונות

אחד הגורמים שיכולים לגרום לכם להתפשר על הרמת עפעפיים מחיר, זה הדמיה ממוחשבת של התוצאה שתתקבל. מצד אחד, מדובר בשירות שעוזר לכם להתכונן מראש לשינוי, ואף להעריך – האם הוא שווה את ההשקעה. בנוסף, מדובר בהתחייבות מסוימת מצד המנתח, להשיג תוצאה זהה או לפחות דומה למה שהוצג לכם. הרמת עפעפיים איכותית יכולה לשנות את המראה שלכם בצורה משמעותית, ולהפוך אתכם להרבה יותר יפים בעיניי רבים, והכי חשוב – בעיניי עצמכם. הרמת עפעפיים זהו תהליך פשוט יחסית שיכול לעשות שינוי גדול, ולמנוע אפילו את הצורך לבצע תהליכים אחרים, פולשניים אפילו יותר, כגון מתיחת פנים. עם זאת, חשוב מאוד לעשות את שינויי הפנים בצורה עדינה והדרגתית, בכדי לא לעבור את הגבול.חשוב ונחוץ לדעת כי פעמים רבות ישנם הסדרים עם קופות החולים השונות בנוגע לתשלום הטיפול. קופות חולים רבות משתתפות בתשלום על מטופליהם וזאת במטרה להקל עליהם מבחינה כלכלית ולאפשר להם לעבור את ההליך.
מומלץ לבדוק ולבחון אפשרות זאת טרם מראש על מנת לחסוך כספים מיותרים בעת כירורגיה פלסטית מכבי או כל קופת חולים כזו או אחרת. 


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים