פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הרמת חזה

ניתוחים פלסטיים >> הרמת חזה
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הרמת חזה
הייעוץ וההכנות שלפני ניתוח להרמת חזה

הרמת חזהניתוח הרמת חזה מתבצע כאשר השדיים נופלים, בין אם מפאת הגיל ובין אם מפאת הריון או הורדת משקל. לנפילת חזה יכולים להיות גורמים נוספים גם, כמו למשל נשים שלא לבשו חזייה עד שלבים מאוחרים בהתפתחות החזה וכדומה. חזה נפול לא מחמיא למראה הכללי ובטח יכול לגרוע רבות מתחושת ביטחון עצמי. כל אישה שמעוניינת לשפר את תדמיתה, להעלות את הביטחון והכי חשוב פשוט להרגיש טוב, צריכה לבצע תיקון של החזה. אם החלטת לבצע ניתוח הרמת חזה, חשוב שקודם כל תכירי את שלב ההכנה לניתוח, הכולל ייעוץ מומחים, שיחת פגישה והיכרות עם הרופא שעתיד לבצע את הניתוח וכדומה. שלב ההכנות הוא חשוב מאוד, כיוון שיש בו הכנה מנטלית ומקצועית לקראת הניתוח. הרופא שייתן לך את הייעוץ יסביר לך על אודות מהלך הניתוח של הרמת חזה, יבדוק את העבר הרפואי שלך שחשוב מאוד לצורך הניתוח וישאל אותך את השאלות הנכונות כדי להבין שאת מגיעה לניתוח המדובר ללא ספקות. הייעוץ הינו שלב קריטי כי בו למעשה מתבצע תיאום ציפיות כשהמטופלת באה ומציגה את התוצאה הרצויה מבחינתה והמנתח מציג את שיטות הפעולה העתידיות ואת אחוזי הצלחת הניתוח והתוצאה הצפויה שלו. חלון הזמן של הייעוץ הוא הנקודה בה המטופלת שמעוניינת לבצע הרמת חזה צריכה לשאול את כל השאלות, להסיר ספקות, לדעת מה ההשלכות של הניתוח וכמובן לקבל לבסוף את ההחלטה האם לבצע את הניתוח או שלא. בשלב הייעוץ המטופלת חייבת להיפטר מכל סימני השאלה ולבדוק עד הסוף את כל המשמעויות של הניתוח, סימנים שעלולים להישאר על העור לאחריו, כאבים מקומיים ועוד.

כיצד מתבצע ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מתבצע במספר שיטות עיקריות שכיום פופולאריות בעולם הרפואה. בין השיטות המוכרות ביותר לביצוע ניתוחי הרמת חזה ישנה הרמה על ידי שתלי סיליקון או הרמה דרך הפיטמה שעל החזה. הדרך הכירורגית שתיבחר עבור ביצוע הרמת החזה תתאים במאה אחוז למצב הספציפי של כל אחת מהמטופלות. כל שיטה טומנת בחובה יתרונות שונים ולכן מתאימה למצבים אחרים של השדיים. למשל יש שיגיעו עם רצון להרים רק במעט את החזה כי צניחת החזה שלהן אינה חריגה מדי. לעומתן, ישנן נשים עם חזה נפול מאוד שרק ניתוח מורכב יותר יוכל להרים אותו בהצלחה. ישנן נשים שלא מעוניינות לבצע הרמת חזה על ידי הוספת שתלי סיליקון וישנן כאלה שבו זמנית לניתוח הרמת החזה יבקשו גם לבצע הגדלה. כך למעשה, כל רופא מנתח יבחר את הדרך האולטימטיבית לביצוע ניתוח להרמת החזה, בהתאם לרצון של המטופלת ובעיקר בהתאם למצב השדיים שלה. הניתוח עצמו בו מבצעים את הרמת החזה אורך בין שעה עד למעלה משעתיים, שוב כאמור בהתאם לסוג הניתוח שנבחר. כמובן שאם מדובר בניתוח בו גם מתבצעת הרמה של החזה וגם הגדלתו, הוא יהיה ארוך יותר מניתוח להרמת החזה שמבוצע על חזה לא נפול מדיי שצריך להרים אותו רק במעט וללא שתלי סיליקון. חשוב מאוד שכל מטופלת שמגיעה לבצע הרמה של החזה תהיה נינוחה עם דרך הביצוע ולכן שלב הייעוץ והתכנון עם הרופא המנתח הוא קריטי. הרמה של החזה מתבצעת בהרדמה מקומית או מלאה, בהתאם לדרך הכירורגית הנבחרת.

ההתאוששות ושלב ההחלמה שלאחר ניתוח להרמת חזה

כולנו תמיד חושבים הלאה ולכן עבור כל אחת שעתידה לעבור שיפוץ לחזה באמצעות ניתוח חשוב להכיר את ההשלכות של הניתוח בטווח הקצר של ההתאוששות וכמובן בטווח הארוך. שלב ההחלמה הינו אינדיבידואלי וקשור בדרך הכירורגית בה נעשתה הרמת החזה, עד כמה היא היתה מורכבת ועד כמה מהלך הניתוח בוצע בהצלחה. התחבושות שיהיו מסביב לחזה לאחר הניתוח יוסרו בדרך כלל תוך יממה אחת אך ככלל לא מומלץ לחזור לעבוד או לבצע פעילות פיזית מאומצת מכל סוג שהוא בטווח של למעלה משבוע. אחרי שבוע של מנוחה במיטה או פשוט בבית ללא תנועות מאומצות, יהיו על המנותחת איסורים אחרים כמו הרמת חפצים כבדים וכדומה. יש לזכור אחרי הכל כי מדובר בפעולה פולשנית לכל דבר, גם אם לשם האסתטיקה. המשמעות היא שאחרי ניתוח בחזה, כמו אחרי כל ניתוח או טיפול כירורגי, עשויים להיות דימומים או זיהומים בעוצמה משתנה וחשוב כי הבהרות אלה יתקבלו מהמנתח טרם ביצוע הניתוח. בגלל פעילות החדירה לעור יכולות להיות גם צלקות על השדיים לאחר הניתוח. הצלקות יכולות להיות עדינות אך בהחלט ישנן מטופלות עם צלקות מאוד חריפות שעברו רק אחרי חודשים רבים. כל מי שמבקשת לבצע ניתוח הרמה של החזה חייבת לקחת בחשבון את האפשרות שגם לה יהיו צלקות מסוימות באזור החזה או כל תופעת לוואי אחרת שהוזכרה כאן. עם זאת תמיד צריך לזכור כי היתרונות שבניתוח להרמת החזה עולים על כל חיסרון ושהמשמעות של חזה יפה ומורם הינה קריטית הרבה מעבר לאיזושהי צלקת על הגוף שניתן להסתיר בעזרת הביגוד המתאים וטיפול נכון של הרופא המנתח.   

נשיות וביטחון עצמי גבוה אחרי ניתוח להרמת חזה

אם את רוצה חזה יפה מעוצב ועומד שימשוך את כל הראשים ברחוב, את חייבת לעשות הרמת חזה. עם הרמת חזה תוכלי להתגאות בחזה שלך ממש כמו בגיל 18 ולהשוויץ בו בפני כולם, כי שאת שלמה עם הגוף שלך והאיברים שלך את שלמה עם עצמך ואת מקרינה זאת לסביבה לכן אל תחכי שהחזה שלך ימשיך ליפול בין אם זה מהנקות, עם נזקי הזמן, ירידה במשקל או כל דבר אחר שגורם לחזה שלנו ליפול. קבעי עוד היום תור לרופא פלסטי ובררי פרטים על ניתוח הרמת חזה. כי אם יש משהו שיחזיר לך את הביטחון העצמי שלך זה רק הרמת חזה. לכן אל תוותרי על האיבר שאיתו את כל כך מזדהה ועושה אותך הכי נשית שיש. כי שיש לך חזה גאה ועומד זה ההרגשה הכי כייפית בעולם. ואת זה תקבלי אחרי שתעברי ניתוח להרמת חזה. אז אל תוותרי על הרמת חזה.

מה נותן לך ניתוח הרמת חזה

ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח שעוזר לך להחזיר את הציצים שהם האיברים החשובים שלך למקום כפי שהיו בגיל צעיר יותר. ניתוח הרמת חזה מחזיר לך את הביטחון העצמי שאבד לך עם השנים, וכולנו יודעות שהחזה הוא הנשק של האישה. אז  על מנת לשמר אותו את חייבת לעבור ניתוח הרמת חזה. החזה המורם והיפה יתפוס את מקומו של החזה הנופל ויחזיר שוב את המבטים אליך ברחוב. כי עם ניתוח הרמת חזה חוזר כל מה שצריך לחזור. לכן  אל תוותרי על ניתוח הרמת חזה. וחוץ מהמחמאות שתקבלי תקבלי את עצמך החדשה והמשודרגת.

לשם מה כדאי לך ניתוח להרמת חזה

רצוי מאוד לעבור ניתוח להרמת חזה אם את לא מרגישה בנוח עם גופך. הרמה או הגדלת חזה תחזיר לך את הביטחון העצמי הנמוך ותיקח אותך מעלה מעלה. תקבלי מחמאות מהמין הנשי ומנשים וזה יעלה לך לאט לאט את הביטחון העצמי הירוד. אך לפני שמחליטים על כך יש צורך להתייעץ עם רופא פלסטי ולקבל את הכל המידע שיש כולל סיכונים שקיימים בניתוח עצמו. הפלוס של ניתוח להרמת חזה שהוא מהיר לא כואב ואין צורך להתאשפז.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים