פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

ניתוח הרמת גבות

ניתוחים פלסטיים >> ניתוח הרמת גבות
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> ניתוח הרמת גבות
להראות צעירים יותר עם ניתוח הרמת גבות

ניתוח הרמת גבותהשנים חולפות והשינויים הקטנים אך המצטברים בגופנו ובפנינו נותנים אט אט את אותותיהם, עד שלפתע אנו שמים לב לעובדה שהשתנינו. רקמות הגוף צונחות, הקמטים מתרבים והשינויים בולטים לפתע. בעבר הרחוק אנשים היו גאים לומר שהרוויחו כל קמט ביושר, וכן נשאו את קמטיהם בגאווה. היום, כאשר ענף הכירורגיה הפלסטית כל כך התפתח, כבר אין סיבה ללכת בפנים מקומטים או שרירים נפולים.

ניתוח הרמת גבות למראה פנים צעיר

גבות נפולות התלויות מעל עפעפיים שצנחו משוות לעיניים מראה עייף באופן קבוע. ניתוח הרמת גבות הינו פרוצדורה כירורגית פשוטה, במהלכה מסירים עודפי עור ושומן מתחת לגבות, וע"י מתיחת העור שבאזור הרקות לכוון המצח מרימים את הגבות ומשיבים אותן למקומן המקורי. במהלך ניתוח הרמת גבות ניתן לבצע את החתך במקומות שונים, בהתאם למיקום הצלקת הרצוי, לפי החלטת המנותח. עקרונית, ניתן לבצע את החתך על קו השיער או בתוך השיער. בשני המקרים תהיה צלקת, אך צלקת שנעשתה בתוך השיער יכולה לגרום לנשירת שיער באזור. אם מחליטים לבצע ניתוח הרמת גבות באמצעות אנדוסקופ, יש להביא בחשבון שלא ניתן יהיה לסלק עודפי עור.

ניתוח הרמת מצח:

המצח הוא אזור בו מופיעים קמטים לאורך המצח או לרוחבו, ולעיתים גם וגם. ניתן להסיר את קמטי ההבעה הללו ע"י ניתוח הרמת מצח לריכוך המראה חמור הסבר ולקבלת מראה צעיר יותר. ניתוח הרמת מצח הינו פרוצדורה כירורגית נפוצה ופשוטה, ומתאימה לרוב האנשים. ניתן לבצע את החתך במקומות שונים ואף לבצע את הניתוח בשיטות שונות, הכל בתיאום עם המטופל ובהתאם לצרכיו. בשל העובדה שניתוח הרמת מצח הינו הליך פשוט, ניתן לשלבו עם ניתוחים פלסטיים אחרים באזור הפנים, כגון ניתוח הרמת גבות, ניתוח מתיחת פנים, ניתוח עפעפיים ועוד.

היכן כדאי לעבור ניתוח הרמת גבות?

קיימים מנתחים פלסטיים רבים ומוכשרים, ולכן ההתלבטות קשה. חשוב לבחור במנתח פלסטי בעל ניסיון עשיר בסוגי הניתוחים המעניינים אתכם, לבקש המלצות ולראות תמונות של תוצאות ניתוחים קודמים אותם בצע המנתח. בנוסף, חשוב לבצע השוואת מחירים.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים