פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הקטנת חזה לגברים

ניתוחים פלסטיים >> הקטנת חזה לגברים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הקטנת חזה לגברים
כל מה שרציתם לדעת על הקטנת חזה לגברים ולא העזתם לשאול

כדאי להכיר - הקטנת חזה לגברים:

כאשר אנו מדברים על הקטנת חזה אין הכוונה רק לביצוע הניתוח אצל נשים אלא ניתן לבצע אף ניתוח הקנטת חזה לגברים.מה הכוונה הקטנת חזה לגברים? ישנם גברים רבים אשר עקב תוצאות גנטיקה או השמנה סובלים מחזה גדול יחסית, דמוי חזה קטן של אישה, דבר הגורם למרבית הגברים לחוש אי נוחות מסוימת לגבי גופם. בכדי להיפטר מחוסר נוחות זו ולהעלות את הביטחון אצל אותו אדם הסובל מחזה גדול יחסית ניתן לבצע הקטנת חזה לגברים.
ביצוע הקטנת חזה לגברים יכול להיעשות באחת מהמרפאות בארץ או באופן פרטי באמצעות רופא ומרפאה פרטית.

קצת על הליך ניתוח הקטנת חזה לגברים:

תהליך ביצוע הקטנת חזה לגברים דומה לניתוח הקטנת חזה אצל נשים. תחילה על הלקוח לבחור את המרפאה בה ירצה לעבור את הניתוח. דילמה זו הינה קשה יחסית זאת בשל המגוון העצום של המרפאות המציעות ניתוח זה. לאחר בחירת המרפאה בה נרצה לבצע הקטנת חזה לגברים עלינו לבוא לפגישת ייעוץ טרם הניתוח עצמו. בפגישת ייעוץ זו נוכל לקבל מידע אודות הניתוח וכן להעביר לצוות המתחים את כלל דרישותינו מהניתוח. בנוסף, פגישה זו היא מעין פגישת תיאום ציפיות לפני ביצוע הקטנת חזה לגברים בכדי למזער טעויות ותוצאות לא רצויות. בהמשך, לגבי ביצוע הניתוח ואחריו, כל מרפאה נותנת את הדגשים שלה ואת ההנחיות הרלוונטיות למרפאה בה בחרתם לבצע את הניתוח.

מחירי ניתוח הקטנת חזה לגברים:

מחיר הקטנת חזה לגבר אינו קבוע אלא משתנה בהתאם למספר פרמטרים. כל מרפאה מציע מחיר אחר עבור הקטנת חזה לגבר- דבר ההופך את ההחלטה היכן לבצע את הניתוח לקשה יותר. כל מרפאה מנסה לייחצן את ביצוע הקטנת חזה לגבר באופן הטוב ביותר דבר היוצר בלבול רב אצל הלקוח הפשוט.בכדי לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הקטנת חזה לגבר כדאי לבצע סקר שוק בתחום. באמצעות סקר שוק מקיף ומלא נוכל לקבל מידע אודות הקטנת חזה לגבר ולהבין מהו המחיר המינימאלי וכן המקסימאלי עבור הקטנת חזה לגבר.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים