פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הקטנת חזה

ניתוחים פלסטיים >> הקטנת חזה
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הקטנת חזה
הקטנת חזההייעוץ וההכנה לניתוח הקטנת חזה מצד הרופא המנתח:

לפני כל ניתוח או פעולה שכוללת היבטים רפואיים אחרים, חשוב לנו להיות מוכנים ולדעת לקראת מה אנו הולכים. ניתוח הקטנת חזה, כמו כל ניתוח, חייב לבוא רק לאחר שלב הייעוץ שיינתן על ידי הרופא המנתח, ייעוץ שיסביר את ייעודו של הניתוח, אופן הניתוח, סיכונים וסיכויי הצלחה. הייעוץ מכין מנטאלית את המטופלת לקראת הניתוח והוא גם מהווה חלון זמן קריטי בו המטופלת יכולה להיפטר מכל סימני השאלה והחששות שמלווים את ההחלטה לבצע ניתוח לשיפוץ מראה החזה שלה. כל אחת יכולה לבחור לבצע ניתוח הקטנת חזה מהמניעים שלה, בין אם שדיים גדולים שנפלו, שדיים גדולים שמכבידים וגורמים לכאבי גב, או אפילו שדיים שלא גרמו לשום בעיות פיזיות אחרות אך פשוט כאלה שהמטופלת לא אוהבת ומעדיפה אותם בתצורה קטנה יותר. כשמטופלת מגיעה להתייעצות, היא צריכה לפרוש בפני הרופא המנתח את העבר הרפואי שלה, את הסיבות לביצוע ניתוח ואת הציפיות שלה ממנו. שלב תיאום הציפיות הינו קריטי וחשוב, כיוון שבחלק זה מקבלת המטופלת מענה הולם ומלא לכל חשש. המטופלת צריכה בשלב זה להציג כיצד היא רוצה ומצפה שהחזה שלה יראה, עם אילו תופעות לוואי היא מוכנה להתמודד ועוד. הרופא המנתח, מנגד, יגדיר האם הציפיות של המטופלת אכן אפשריות, מה תופעות הלוואי שבאמת ייתכנו וכמובן מה נדרש מהמטופלת לאחר ביצוע הניתוח מבחינת ימי מנוחה ופעילות פיזית. כל מטופלת צריכה בשלב הייעוץ וההכנה לקבל את ההחלטה האם לבצע את הניתוח, בעיקר בבחינת היתרונות שלו אל מול החסרונות שיכולים להיות. כמובן שיש נשים שלא יכולות לבצע את הניתוח מסיבות שונות וגם את זה הרופא יוכל לומר בייעוץ מקדים.

מהו הליך הניתוח של הקטנת חזה

ההליך של שיפוץ החזה על ידי ניתוח שיוביל להקטנתו של החזה יכול להתבצע בכמה אופנים. ישנן מספר שיטות ברפואה המודרנית לביצוע הקטנת חזה ומספר אפשרויות כירורגיות שעל הפרק. שתי שיטות פופולאריות הן הרלוונטיות ביותר, כשאחת מהן הינה חדשנית יותר ומתייחסת בעיקר לבעלות חזה בגודל בינוני והשנייה מתייחסת לנשים בעלי חזה גדול מאוד. הדרך הכירורגית לביצוע הניתוח היא שתקבע כמובן אילו סימנים ישארו על הגוף לאחר הניתוח ומה יהיה גודלם. כל מקרה של צורך בניתוח הקטנת חזה יבחן ספציפית בהתאם לרצון של המטופלת ומבנה השדיים שלה. ניתוח בחזה לטובת הקטנתו אורך בין שעתיים עד ארבע שעות, תלוי במורכבות ובמבנה השד. תיקון החזה הינו הליך כירורגי המתבצע לרוב בהרדמה כללית ובמהלכו הרופא המנתח מסיר את רקמות העור והשומן בכמות מסוימת כפי שתואם מראש עד להקטנת החזה לגודל הרצוי. כמובן שהרופא תמיד ישמור על פרופורציות בין השדיים ובין מיקום הפטמות, כדי שניתוח הקטנת חזה לא יגרור כלל עיוות בצורתו הכללית והוא יוכל להיראות טבעי מתמיד. כל התהליך של הניתוח יוסבר באופן פרטני לכל מטופלת בהתאם לסוג הפעולה הכירורגית שתיבחר עבורה מבין האפשרויות. הניתוח של הקטנת חזה דורש הישארות קצרה של כמה שעות עד לילה אחד במרפאה בה בוצע הניתוח וזאת כדי לוודא שהכל בסדר עם המטופלת ושהניתוח עבר בהצלחה.

התוצאות של הניתוח וטווח ההתאוששות מניתוח הקטנת חזה

כאמור, כל מטופלת שעוברת שיפוץ בחזה והקטנתו, תצטרך להישאר מעט במרפאה של הרופא המנתח כדי לראות שהכל עבר בשלום. לאחר הניתוח, השדיים המוקטנים ייעטפו בתחבושת וכמו כן כל מטופלת צריכה שתהיה לה חזייה מיוחדת לטווח הזמן הקרוב שלאחר הניתוח, עמה היא תצטרך להתהלך בבית וגם לישון. לאחר הניתוח צפוי למטופלת טווח זמן בו היא תצטרך להימנע מפעילות פיזית מאומצת, לבטח בשבוע הראשון שלאחר הניתוח. לאחר מנוחה כללית של שבוע, כל מטופלת תוכל לחזור לפי הרגשתה ובהדרגה לפעילות. מבחינת כאבים, לרוב צפויים כאבים קלים כמו אחרי כל פעולה כירורגית, בעיקר באזור הניתוח עצמו בשדיים. ייתכנו כמובן זיהומים או דימומים קלים לאחר הניתוח, אך אלו יטופלו באופן מיידי על ידי הרופא המנתח מבלי לגרור לרוב בעיות חריפות יותר. חשוב לדעת, שתהליך הקטנת חזה מלווה כמובן בחיתוך של העור בזמן הניתוח ולכן צפויות להיות צלקות בתומו. רוב הצלקות יהיו עדינות וכמובן כאלה שניתן יהיה להסתיר בקלות על ידי ביגוד. לצלקות יהיו צורות שונות וזאת בהתאם להליך הכירורגי שהשדיים עברו, כמות השומן שנשאבה, גודל השד המקורי ועוד. לצלקות יש נטייה להיות תחילה בולטות, אך עם הזמן ובהתאם ליכולת ההחלמה של הגוף, להיטשטש ולהפוך לפחות ופחות דומיננטיות על השד. את המראה הסופי של השדיים לאחר ביצוע שיפוץ וניתוח הקטנת חזה ניתן יהיה לראות רק כשלושה עד שישה חודשים ממועד הניתוח, עת הנפיחות תרד והשדיים יקבלו את העיצוב הסופי שלהן. צריך לזכור שגם לצד החסרונות שעלולים להתגלות בניתוח הקטנה של החזה, ישנם יתרונות עצומים לניתוח והוא מקל באופן משמעותי הן ברמת האסתטיקה והמראה של האישה והן ברמה הבריאותית והפיזית כיוון שהוא יגרום להפסקת כאבי הגב המטרידים.

על הצורך בניתוח להקטנת חזה

אם נולדת עם חזה גדול ונופל שמכביד עליך ביום יום וגורם לך לכאבי גב, זה הזמן לעשות הקטנת חזה. עם הקטנת חזה תוכלי לעשות את כל הפעילויות שלך ללא כאבי גב מיותרים וללא משקל מיותר שאת סוחבת ביום יום. וזאת מאחר שחזה גדול יוצר כאבי גב וכתפיים שמפריע לנו ביום יום. לכן אין טעם לסבול מחזה גדול שיש פתרון והוא הקטנת חזה. עם הקטנת חזה הבעיה נפתרת ואת חוזרת לחיים תקינים ללא כאבים מיותרים. לכן אל תוותרי על ניתוח הקטנת חזה שהפך עם השנים לניתוח הבריאותי עבור האישה. והכי חשוב לא תזכי למבטי לעבר האיבר האינטימי שלך מצד המין הגברי.

לשם מה צריך ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה נועד לכל אותם הנשים שסובלות מכאבי כתפיים וגב מעצם סחיבת החזה שלהן. לכן מטרת ניתוח הקטנת חזה הוא מעבר לניתוח אסתטי שנותן פרופורציה לגוף שלך, זה דבר ראשון להוריד ממך את כל הכובד של החזה שיצר כאבי גב וכתפיים מהמשקל הנוסף שאת סוחבת איתך ביום יום. ולכן אין פלא שהרבה נשים בעלות חזה גדול עוברות אותו במהלך חייהם, כי יש גבול כמה נשים מוכנות לסבול ביום יום על מנת להיות נשיות ויפות. עם ניתוח הקטנת חזה תחזרי לגודל סטנדרטי  של חזה ותיהני ממגוון פעילויות שאם חזה גדול לא יכולת להרשות לעצמך.

מה היתרונות של ניתוח להקטנת חזה

לחזה קטן יש יתרונות כמו חזה גדול. אחד היתרונות של ניתוח להקטנת חזה הוא הביטחון העצמי שלך וחוסר הנוחות שיש לך עם חזה גדול, המבטים ברחוב במיוחד של גברים שבראשם רצים מחשבות. מעבר לכך חזה קטן יותר בריא מאשר חזה גדול ואינו מכביד או גורם לכאבי מיותרים. כמו כן רצוי שתבררי עם רופא פלסטי את כל הסיכונים שכרוכים בקטנת חזה. ואת המחיר הקטנת חזה מחיר שעליך לשלם על מנת לקבל חזה קטן. ואחרי שביררת והחלטת שאתה מעוניינת כל מה שנישאר זה לקבוע תור ולעבור את הניתוח.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים