פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הצמדת אוזניים

ניתוחים פלסטיים >> הצמדת אוזניים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הצמדת אוזניים
הצמדת אוזנייםכל מה שחשוב לדעת לפני ניתוח הצמדת אוזניים. ניתוח אינו דבר של מה בכך ובכדי להפיק את התוצאות הטובות ביותר עבור ניתוח הצמדת אוזניים חשוב להתכונן אליו מבעוד מועד. תחילת התהליך היא למעשה קבלת ההחלטה לבצע את ניתוח הצמדת אוזניים אולי זה נשמע מצחיק אך רבים מהאנשים אינם מרגישים בנוח עם אוזניים לא ישרות ולמרות זאת מתמהמהים בקבלת ההחלטה.בכדי לזרז את ההחלטה נוכל להסתכל באתרי האינטרנט השונים, לקבל מידע אודות ניתוח הצמדת אוזניים וכן למצוא דעות על מרכזים רפואיים, מנתחים ועוד. לאחר שקיבלנו החלטה ולבצע ניתוח הצמדת אוזניים באוזניים עלינו לבחור את המנתח מספר אחת בתחום. ניתוח הצמדת אוזניים הינו ניתוח קוסמטי אך חשוב לזכור כי אנו עדיין מתעסקים בתחום הבריאות ולתחום זה כדאי להביא את המומחים ביותר. כיום, מרכזיים רפואיים רבים מבצעים ניתוח באזור האוזניים ולכן ההחלטה באיזה מרכז רפואי או מנתח לבחור הינה קשה ביותר. כל מרכז רפואי מנסה לייחצן את עצמו באופן הטוב ביותר ולעיתים קשה לנו להבחין בין שקר לאמת בנוגע להצעות הטיפול. בכדי להתמודד עם דילמת בחירת המנתח כדאי לבצע סקר מחירים ואיכויות בתחום ניתוחי האוזניים. באמצעות סקר זה נוכל לקבל התרשמות על מרכזים רפואיים ולהבין מי הוא המרכז הטוב ביותר לבצע בו ניתוח שכזה. לאחר שהחלטנו על מרכז רפואי חשוב ללכת לפגישת ייעוץ והכוונה על ידי הרופא המנתח וצוות הרופאים. בפגישה זו נוכל להתרשם מהמרכז הרפואי וכן מהצוות המטפל, להעלות חששות, דרישות ולקבל הסברים אודות הניתוח. בפגישה זו חשוב ביותר לא לחוש חוסר נוחות וכן לומר את כל אשר יושב על ליבנו שכן לא נרצה להגיע למצב בו אנו אחרי הניתוח ולא מרוצים מן התוצאות. ככל שהרופאים ידעו יותר על דרישותיכם וצפיותיכם מהניתוח כך יקטנו מספר האכזבות.בנוסף במהלך פגישה זו יוצג לכם כיצד תוכלו להיראות לאחר הניתוח וגם בשלב זה תוכלו לתת היערות ודגשים משלכם. פגישת הייעוץ היא חשובה לעין שיעור- רופא מנתח אשר לא מבצע פגישת ייעוץ אחת לפחות אינו רופא טוב ועלול להביא לנזק בלתי הפיך. פגישת הייעוץ יוצרת קשר בין המטופל למטפל ומצליחה להסיר חששות רבים ממנותחים רבים. תודות להסבר מקיף ומעמיק אודות הטיפול והשלכותיו אנו נהיים מוכנים יותר לקראת הניתוח עצמו.

קצת על מהלך הניתוח הצמדת אוזניים עצמו

ניתוח אינו דבר קל ופשוט ולכן עלינו לדעת לקראת מה אנו הולכים למרות שבמקרה זה מדובר בניתוח שאינו מסובך במיוחד. ניתוח הצמדת אוזניים הינו ניתוח קצר יחסית אשר אורך בין שעה לשעתיים לכל היותר. טרם ניתוח הצמדת האוזניים הרופא המנתח מכין אתכם וכן את חדר הניתוח עצמו- זאת בכדי שניתוח הצמדת האוזניים יבוצע ללא עיכובים ובאופן הטוב ביותר. הניתוח עצמו מבוצע תחת הרדמה כללית אך ישנם רופאים מנתחים אשר יעדיפו לבצע אותו תחת הרדמה מקומית בלבד. ההחלטה לגבי סוג ההרדמה תלויה בלקוח עצמו ובנסיבות הניתוח.

כיצד מתבצע ניתוח הצמדת אוזניים ?

הרופא מבצע חתך מאחורי האוזן ועל ידי כך נפתחת גישה ישירה אל סחוס האוזן. במרבית הניתוחים המנתח מקפל את הסחוס באמצעות תפרים לשם שינוי צורת האוזניים וקיבוע לצורה הרצויה. בסיומו של הניתוח מתבצעת חבישה מעגלית של האוזניים יחד עם הראש לצורת קסדה אחידה. בשל העובדה שניתוח הצמדת אוזניים אינו ניתוח מסובך תוכלו להשתחרר אפילו באותו היום לאחר התאוששות של כשש שעות מנוחה. ישנם מנתחים אשר מעדיפים להשאיר את המטופלים ללילה התאוששות וזאת שוב בהתאם לאירוע ולנסיבות. בשל העובדה כי במהלך הניתוח מתבצעת הרדמה כללית או מלאה אין אנו מרגישים דבר בעת הניתוח עצמו. מרבית הכאבים יגיעו לאחר כמה שעות מסיום הניתוח ולכן הרופא מצייד אתכם עם כלל התרופות השייכות לניתוח זה.

כיצד עלינו לפעול לאחר ניתוח הצמדת אוזניים?

לאחר כל ניתוח יש דגשים של מה מותר לעשות ומה אסור. רבים חושבים כי דגשים אלו הינם בגדר המלצה אך טעות בידם- בכדי להביא להצלחתו של הניתוח אנו חייבים להישמע אחר המלצות הרופא המנתח. אם נעשה דברים אשר אסרו עלינו לעשות אנו עלולים לפגוע בתוצאות הניתוח ואף חמור יותר להביא לאוזניים שלנו נזק בלתי הפיך. ביום שלאחר הניתוח אזור האוזניים יהיה נפוח מאוד ויש המרגישים כאבים ואף בחילות. אלו הן תופעות לוואי די שכיחות לאחר שיפות האוזניים על ידי ניתוח. אם לאחר הניתוח הנכם סובלים מתופעות לוואי שלא ציונו על ידי הרופא המנתח חשוב ביותר לפנות למרפאה לקבלת טיפול מנע. הזנחה של תופעות לוואי היא דבר מסוכן ביותר שכן תופעות הלוואי עלולות להתפשט בגוף ואף להחמיר במקרים מסוימים. אם הנכם מעוניינים בהחלמה מהירה ללא כל בעיות כדאי להישמע אחר הטיפים הבאים:
  • הצמדת שקיות קרח לאזור האוזניים לשם הפחתת הבצקות
  • כדאי להחזיק את הראש מורם למספר ימים או לפחות תחת הגבהה
  • יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת או כזו שגורמת לחוסר נוחות
  • חשוב ביותר להרבות בשתייה ולאכול בצורה מבוקרת תחת הנחיות הרופא המטפל
האוזניים שלכם אינן מוצאות חן בעינכם? האוזניים אינם צמודות אלא יוצאות החוצה? היום כבר יש פתרון לבעיה וניתן לבצע ניתוח הצמדת אוזניים ללא כל בעיה. תודות לשיפורים בטכנולוגיה ניתוח באוזניים (ניתוח המצמדת אוזניים) אינו נחשב לניתוח מסובך וברוב המקרים מתאים למרבית הלקוחות. כאשר אנו חשים לא טוב עם גופנו אנו נעשים מופנמים יותר וחסרי ביטחון עצמי. בכדי להימנע מתחושות לא נעימות אלו כדאי לטפל בבעיה באופן  מיידי על ידי ניתוח הצמדת אוזניים קל ולפתור את הבעיה לצמיתות.

כיום אנו מכירים ניתוחים אסתטיים רבים, אך ניתוח הצמדת אוזניים הינו חדש יחסית בתחום. למרות היותו חדש רבים מרוצים מן התוצאה ולכן ממליצים גם לאחרים לבצע אותו.מה יותר טוב מאשר הצמדת אוזניים בניתוח יחסית פשוט שיגרום לכם להרגיש מלאי ביטחון. ישנם מרכזי אסתטיקה רבים בארץ שישמחו להיענות לבקשתכם, ואף לנתח אתכם ולהעניק לכם מראה חדש באמצעות הצמדת אוזניים בדרך הבטוחה ביותר וע"י ניתוח מהיר ויחסית פשוט.

כאמור ישנם טיפים רבים אשר מסייעים להחלמה מהירה- ניתן להשתמש בתרופות סבתא או אף לקרוא חומר על החלמה מניתוח הצמדת אוזניים במאגרי המידע האינטרנטי. לאחר גמר הניתוח נוכל לשים לב כי ישנן צלקות מאחורי האוזן. צלקות אלו אומנם נראות לא אסתטי כמה שעות לאחר הניתוח אך הן מתבהרות וקטנות עם הזמן. בכדי לאפשר לצלקות אלו להחלים באופן האולטימטיבי כדאי לא להיחשף לשמש ואם החשיפה בלתי נמנעת חשוב להצטייד במקדם הגנה. חשוב להבין כי ההחלמה מניתוח הצמדת אוזניים אכן תלויה במיומנות הרופא המנתח אך תלויה לא פחות בנו- אם נעשה את כל מה שהרופא הסביר ודרש צפויה לנו החלמה מהירה וללא כל בעיות. לעומת זאת – אם נתעקש לעשות דברים שאסורים עלינו אנו עלולים לגרום לאי הצלחתו של הניתוח ואף במקרים קשים יותר לנזקי בריאות לצמיתות. במרבית המקרים לא ניתן לחזור לפעילות מאומצת מיד לאחר ניתוח הצמדת אוזניים ולכן אם בחיי היום יום הנכם עוסקים בפעילות שכזו עליכם להתייעץ עם הרופא ולוודא כמה זמן לאחר הניתוח נוכל לחזור לפעילות זו.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים