פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

הגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים >> הגדלת חזה
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> הגדלת חזה
הגדלת חזההתרומה של ניתוח הגדלת חזה לשיפור בביטחון העצמי והמראה.

מהי החשיבות של ייעוץ לפני ניתוח של הגדלת חזה

לאחר שמתקבלת ההחלטה לבצע ניתוח הגדלת חזה, מתחיל השלב הראשון המעשי לביצוע התהליך כולו.
ניתן לבצע ניתוח חזה בקליניקות פרטיות או בבתי חולים. על מנת להחליט באיזה מוסד רפואי את רוצה לעבור הגדלת חזה על ידי ניתוח, רצוי לברר תחילה בכמה מוסדות, את התנאים שבהם מתבצע הניתוח, מי הם הרופאים המנתחים, ומהי העלות של תיקון החזה.
כדאי להכין מראש שאלות חשובות וסוגיות שמעסיקות אותך בנושא. כמו למשל, כמה זמן אורך הניתוח, האם קיימות תופעות לוואי, ומהם אחוזי ההצלחה של ניתוחי חזה באותו מוסד רפואי.
פגישת ייעוץ לפני ניתוח באזור החזה, זו הזדמנות מצוינת, להבהיר נקודות שמפריעות לך, לקבל תשובות ענייניות ואמיתיות לנושאים שחשובים לך, ולראשונה, לקבל הדמיה של החזה העתידי שלך.
במוסדות רפואיים מתקדמים מופעלות תוכנות מיוחדות שביכולתן להראות לכל מי שרוצה לעבור ניתוח של תיקון החזה, כיצד ייראה החזה החדש והמשודרג.
בפגישת ייעוץ אישית, ייבחרו סוגי השתלים שיושתלו בחזה, הרופא המנתח והמנותחת, יחליטו ביחד, על עיצוב החזה. הלקוחה, תקבל מידע חשוב לגבי תהליך ההתאוששות ותופעות הוואי השונות שעלולות להופיע לאחר הניתוח.

אילו הכנות חשובות כדאי לעשות לפני ניתוח הגדלת חזה

במהלך ההכנות לניתוח הגדלת חזה, ביניהם פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח, במוסד הרפואי שבו הלקוחה אמורה לעבור את הניתוח, רופא פלסטי מהצוות הרפואי של המקום, יבצע בדיקת מקיפה של השד, ויתאם עם הלקוחה את הציפיות לגבי תוצאות הניתוח.
כמו כן, בפגישה עצמה הלקוחה תשמע על הסיכונים הכרוכים בביצוע הניתוח ואילו הכנות מעשיות היא צריכה לעשות לפניו.
באותו המעמד, הרופא יבצע בדיקה כללית של הלקוחה, וישלח אותה לבצע בדיקות נוספות, ובהן, בדיקות דם, בדיקה של כירורג שד. לעיתים הלקוחה תתבקש לעבור בדיקות ממוגרפיה, א.ק.ג. ולב.
במהלך פגישת הייעוץ, ייקבע היכן יהיה האזור שבו ייעשה החתך שדרכו יושתלו השתלים וזה גם המקום, שבו תהיה הצלקת שתיוותר לאחר הניתוח.
פגישת הייעוץ, היא אכן פגישת ייעוץ, ובמידה ועדיין קיימים בליבה של הלקוחה, לבטים והיסוסים לגבי עצם ביצוע הניתוח, אין היא חייבת לתת תשובה סופית ליועץ, או להרגיש שהיא חייבת להחליט במקום החלטה, שאינה קלה, גם אם היא מה שהיא באמת רוצה.
תמיד עדיף להגיע לניתוח של הגדלת חזה, כשההחלטה התקבלה באופן מושכל, כשהלקוחה שלמה לגמרי עם ההחלטה שהיא קיבלה על עצמה, ללא התערבות או לחצים חיצוניים.

מהלך הניתוח של הגדלת חזה

יום לפני ניתוח הגדלת חזה על המועמדת לניתוח להקפיד על צום מלא, ללא שתייה.
לניתוח עצמו על המועמדת להגיע לבושה עם חולצה נוחה ורחבה (רצוי מכופתרת) וחזיית ספורט לפי המידות החדשות של החזה החדש.
ניתוח הגדלת חזה, כמו ניתוחים פלסטיים אחרים, מתבצע תחת הרדמה מלאה של המנותחת. לפני קבלת ההרדמה, המנותחת מקבלת אנטיביוטיקה לווריד במידה ויתפתח זיהום לאחר הניתוח. לאחר מכן, הרופא המנתח מבצע את החתך במקום שבו אמורים להיות מושתלים השתלים.
ניתן להכניס את שתלי הסיליקון לניתוח הגדלת חזה, דרך מספר מקומות:
  • בית השחי – יתרון המיקום בכך, שחתך ממוקם רחוק מהשתל, מצב שימנע את פתיחת הצלקת כעבור זמן, ובנוסף, הצלקת עצמה כמעט ותיעלם לאחר מספר חודשים.
    החיסרון, שעל הרופא המנתח להכיר את השיטה היטב כדי שהתוצאה תהיה סימטרית.
  •  הקפל התת-שדי – זו השיטה הפופולארית ביותר. השתל "יושב" על הצלקת ובמקרה של זיהום או פתיחה של הצלקת, הוא עלול להיראות דרכה.
  • גבולה הפטמה – היתרון של ניתוח הגדלת חזה המתבצע דרך גבול הפטמה, נעוץ בכך שהצלקת מוסתרת לגמרי בגלל הבדלי הצבע בין השד לפטמה וגם בגלל שהחזיות ובגדי הים מסתירים אותה. החיסרון הינו, שלעיתים הצלקת אינה מתרפאת יפה באותו האזור.
משך הניתוח של הגדלת חזה, הוא בין 40 דקות לשעה וחצי.

ניתוח הגדלת חזה – כל מה שאתם צריכים דלעת זמן התאוששות, תופעות לוואי וכו'

לאחר סיום הניתוח של הגדלת חזה, המטופלת יכולה לשוב לביתה. מטופלות אשר חשות חוסר ביטחון או שההתאוששות שלהן יותר איטית, נשארות באשפוז, עד שחלה הטבה במצבן.
כעיקרון, מחלקים את תהליך ההחלמה מניתוח של הגדלת חזה, לשתי תקופות.
התקופה הראשונה, מתייחסת לימים הראשונים שלאחר הניתוח. אלה ימים שהחזה עודנו חבוש.
התקופה השנייה, מתייחסת לתקופה של שבועות עד חודשים שלאחר הניתוח, שבהם העור מחלים והחזה מקבל את המבנה והצורה החדשים שלו.
ההחלמה מניתוח הגדלת חזה אינה נחשבת לקשה, למרות שהיא אינה פשוטה.
כדי לעבור את תהליך ההחלמה בהצלחה, רצוי מאד לעטוף את המנותחת בעידוד ובתמיכה פיזיים ונפשיים, שיסייעו לה להתמודד עם השינויים, הרצויים מבחינתה, שגופה עבר ולהעניק לה את התחושה, שהניתוח שהסתיים בהצלחה, היה שווה את המאמץ ואת ההוצאה הכספית.

הפופולאריות של ניתוח הגדלת חזה בעידן המודרני

זוכרת שיצאת בסוף שבוע לאילת עם החברות למסיבה ונכנסתן ושתיתן והכל טוב, ויש אחלה מוזיקה ואת מרגישה בעננים, ואת רואה שכל אחת תפסה לה חתיך ואת פשוט חוזרת לשבת ומתעסקת בפיסבוק שבאיפון כי אף אחד לא ניגש אלייך?
ואז יום אחרי זה הלכתן לחוף הים , ושוב כולן נהנו בשיזוף ובמים אבל כל הגברים שעברו הציקו לחברות שלך וממש רצית שיציקו לך ויתחילו איתך וזה לא קרה.
ואת חושבת לעצמך אם משהו לא בסדר איתך. הרי את מקסימה ומצחיקה אבל אף אחד לא ניגש.
אין מה לעשות, היום, גברים קודם כל מסתכלים על המראה החיצוני, הרי זהו הרושם הראשוני, לא משנה כמה החיוך יהיה רחב או השמלה תהיה קצרה, קודם רואים את אזור החזה.
בעת האחרונה הגדלת חזה נהיה ניתוח נפוץ מאוד בקרב במין הנשי, נשים שאינן בטוחות במראה החיצוני מבצעות הגדלת חזה, וגם אלה שיש להם ביטחון ופשוט רוצות לשפר את המראה שלהן.
גם אם גברים יגידו לכם שזה לא מה שחשוב, יכול להיות שהם מתכוונים לזה, אך זה הדבר הראשון שבא להם לעין, לא משנה מה תעשו.
לדוגמא אם תבואי עם חזה שופע בחולצה קצת פתוחה למועדון או פאב, אין סיכוי שתוציאי שקל על שתייה.

מהי התרומה של ניתוח הגדלת חזה לתחושות שלנו

אז אם את מרגישה שאנשים מתייחסים אלייך כאל שולחן שטוח או קיר, או להיפך שאת רק בחורה עם חזה גדול מידיי שלא לוקחים ברצינות, זה הזמן שלך לבצע הקטנת או הגדלת חזה !
אין מה להסס , זה הניתוח הכי נפוץ אחריי ניתוח אף לכן הוא גם נורא בטוח.
אז תרימי את השפופרת ותבואי אלינו לקבל ייעוץ לגביי הגדלת חזה במכונים הקרובים לביתך ע"י המומחים מהטובים בארץ.
כמו כן, על הגדלת חזה ניתן למצוא מידע באתרים רבים , על מחירים של הגדלות או הקטנות שונות, על החומרים בהם משתמשים, על אופן הניתוח, על מספר ימי המנוחה ועוד.
באתר גם ניתן למצוא הערות ותחושות של מנותחים לפני ואחרי הניתוח, וכל זה לתת לכן את התחושה של הביטחון הטוטאלי לבוא ולעבור את השינוי שאת רוצה.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים