פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מתיחת ירכיים

ניתוחים פלסטיים >> מתיחת ירכיים
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מתיחת ירכיים

מתיחת ירכיים

מעונינ/ת בגופך הצעיר בחזרה? 

את/ה זוכר/ת איך נראת לפני שכוח המשיכה השפיע על גופך?!
לאחר שמיליוני אנשים מבצעים דיאטות פעילות גופנית מרובה ומשקיעים זמן רב בחיטוב הגוף , רבים מהם בסופו של דבר מאוכזבים מעור רפוי ונפול שנותר באזור הירכיים והישבן ובעצם מגלים שלא משנה איך נתמודד עם התופעה לא נוכל להחזיר את מה שהזמן וכוח המשיכה לקח מאיתנו.
שומן עודף נוטה להצטבר באזור הירכיים, הבטן והישבן. לעיתים קרובות שומן זה אינו מגיב לדיאטה ולספורט.


ניתוח מתיחת ירכיים 

בניתוח מתיחת ירכיים המומחה מהדק את העור של הירכיים החיצוניות והפנימיות, וכן העור של הירכיים והישבן , הליך זה מלווה לעיתים עם מתיחת בטן.
ניתוח מתיחת ירכיים נועד לגשר על הצורך בטיפול בעיית השומן המצטבר  ולכן גם ניתן להוסיף על הניתוח שאיבת שומן כמובן בהמלצת המומחה .
אם העור נמתח יתר על המידה, או רפוי מידיי, שאיבת שומן ישולבו תשולב בניתוח על מנת להסיר את עודפי העור עם השומן יחדיו.

מי מתאימ/ה לניתוח מתיחת ירכיים?

גברים/ נשים עם עור רפוי, ירכיים חיצוניות ופנימיות,נפולות עם ישבן נפול בעצם כל אחד מתאים לניתוח מתיכת ירכיים כמובן שדרושה כשירות רפואית.


איך מתנהל ניתוח מתיחת ירכיים ?

בהתאם להיקף הניתוח שלך, ההליך יכול לקחת חצי שעה עד למספר שעות. ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומי,, בשילוב עם הרגעה כדי לגרום למטופל להיות מנומנם, או שימוש באפידורל. אך אם הניתוח רחב היקף יעשה שימוש בהרדמה כללית.


שאיבת שומן

שאיבת שומן הוא הליך כירורגי קוסמטי הנפוץ ביותר המבוצע כיום.
ניתוח שאיבת שומן מתבצע למעשה על מנת להסיר עודפי שומן לא ריצוים, המותאמות ולחשוף את הגוף לגזרה חטובה יותר. ההליך מיועד לעיצוב, לא לטיפול של השמנת יתר. צינור שאיבה מוחדר דרך חתך קטנטן הממוקם במיקום לא בולט בעור. עם ואקום בלחץ גבוה, תאי השומן מוצאים מהגוף על מנת להבליט קווים מסוימים בגוף אשר בעצם גורמים לחיטוב. לאחר הסרת, תאי השומן ייעלמו לעד.


מהו זמן ההתאוששות מניתוח מתיחת ירכיים?

 לאחר מתיחת הירכיים, אתה המטופל ישוחרר הביתה לנוח 24 שעות , ולאחר מכן בהדרגה יגדיל את טווח פעולותיו בהתאם ליכולותיו , אי נוחות וכאב צפוי, אך יינתנו משככי כאבים. התחבושת מעל החתך יוסרו יום אחרי הניתוח ויהיה ניתן להתקלח. באופן כללי, יש כל התפרים הינם פנימיים לאחר 2 עד 3 ימים ניתן לבצע פעולות לא מאומצות. ולאחר שבוע עד שבועיים יהיה ניתן לחזור לעבודה שאינה כרוכה בפעילות מאומצת. ספורט ופעילות מאומצת אחרת אסורים במשך לפחות חודשיים

האם ישארו סימניי ניתוח לאחר ניתוח מתיחת ירכיים?

במהלך הימים הראשונים 10-14, יהיו סימנים באזור הירכיים. צלקות יופיעו במשך החודשיים הראשונים, אבל בהדרגה הן תתפוגגנה. מטופלים שעברו גם שאיבת שומן תיווצר נפיחות אף יותר מאלו שלא ביצועו שאיבת שומן בניתוח מתיחת הירכיים. לאחר הניתוח יוותרו קפלי עור קטנים במשך תקופת ההחלמה העור יתכווץ וימתח .
ניתוח מתיחת ירכיים יקנה לכם את המראה הצעיר והחטוב שקיוויתם לו לקביעת תור ליעוץ אנא פנו אל אחד המומחים שלנו מרשימת המנתחים


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים