פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מתיחת זרועות

ניתוחים פלסטיים >> מתיחת זרועות
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מתיחת זרועות

מתיחת זרועות היא בעצם הסרת עור עודף ומשקעי השומן, ויצירת זרועות עם עור מתוח וקווים צעירים יותר. בדרך כלל שמזדקנים העור עלול להיות רפוי ורופס. המנתח הפלסטי צריך להחליט איתך האם את רוצה לחדש את הידיים ולבצע מתיחת זרועות. החתך משתרע בין המרפק לבית השחי, ולפעמים בצידיי החזה. במקרים מסוימים של מתיחת זרועות המנתח הפלסטי עלול להמליץ על שאיבת שומן.

האם אני מתאים לניתוח מתיחת זרועות?

 
ניתוח מתיחת זרועות ניתן לבצע בכל סוגי האנשים, כולל אנשים בעלי משקל תקין שפשוט צריכים הידוק קטן. עם זאת רוב המטופלים הם אנשים שהיו שמנים מאוד בעבר ורזו ברמה דרסטית והם חייבים מתיחת זרועות לעור העודף שנשאר להם. רבים מהאנשים הם אלו שמתלוננים שידיהם נראים  כמו "כנפי עטלף". לפעמים ישנם מבוגרים בעלי עור עודף שבגלל הזקנה עשויים לבצע מתיחת זרועות.

שיטות לניתוח מתיחת זרועות?

למטופלים ללא עור עודף ובעלי שכבת שומן קטנה  שאיבת שומן תהיה הפתרון המועדף.למטופלים בעלי עור רפוי באזור בית השחי ניתן לבצע מתיחת זרועות קלה באזור בית השחי בעזרת ניתוח פלסטי קטן. עבור המטופלים שבצעו הרזיות של משקלים גדולים וכתוצאה מכך נותרו להם שכבות עור מיותרות ועודפות, יש לבצע ניתוח מתיחת זרועות ע"י ניתוח פלסטי באזור המרפק, בית השחי וצידי החזה.

איך להתכונן לניתוח מתיחת זרועות?

עישון אינו מומלץ כלל וכלל בייחוד לא לפני הניתוח כיוון שהוא מאט את ההחלמה . תרופות לדילול דם או לחילופין תרופות הגורמות לדימום יש להפסיק ליטול לפני ניתוח מתיחת זרועות.

למה כדאי לבצע ניתוח מתיחת זרועות?

קודם כל הזרעות יראו יפה יותר ומעוצבות יותר וכן צעירות יותר כתוצאה מכך  הדימוי העצמי שלך יעלה וכן הביטחון העצמי שלך מעבר לכך תוכל ללבוש חולצות בכלי שרוול קצר ללא חששות.

השתקמות לאחר ניתוח מתיחת זרועות?

לאחר הניתוח המנתח הפלסטי שלך יעטוף את ידך בתחבושות התומכות ביד ותצטרך לנוח כמה ימים אך חזרה לתפקוד תקין ומלא של הזרועות עלול לקחת כמה שבועות
כדאי להימנע מתרופות אנטי דלקתיות הגורמות לדימום  בימים הראשונים שלאחר ניתוח מתיחת הזרוע. עישון וחשיפה לעישון פסיבי עלולים לפגוע בתהליך השקום ויש להימנע מכך.

 

מידע שכדאי לדעת :

כאב לאחר הניתוח הוא סובייקטיבי וישתנה במידה ניכרת מאדם לאדם. המטופל הממוצע בדרך כלל דורש כמה ימים של משככי כאבים לטיפול בחוסר נוחות. בדרך כלל בין שבוע לעשרה ימים יעברו כל הכאבים הקשים כתוצאה מניתוח מתיחת זרועות.
מתיחת זרוע עליונה כוללת את הסרת העור ומחייבת צלקת שמתחילה ליד המרפק, חוצה לבית השחי, ולעתים קרובות חוצה על צד החזה. כל צלקת עוברת תהליך איחוי, אשר לוקח שנה. רוב הצלקות בולטות, לפחות בהתחלה מייד לאחר הניתוח הפלסטי חלק מהחולים ירגישו מועקה בזרוע העליונה עקב התנפחות של האזור. חלק מהחולים עלולים לפתח נפיחות וחלק עקצוץ. אך אל חשש הכול יעבור עם הזמן, ההרדמה בניתוח היא הרדמה כללית או מקומית תלוי במנתח הפלסטי ובתגובה שלך להרדמות.

לקביעת תור ליעוץ אנא פנו אל אחד המומחים שלנו מרשימת המנתחים 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים