פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מומחה לניתוח אף

ניתוחים פלסטיים >> מומחה לניתוח אף
   
היכן ניתן למצוא מומחה לניתוח אף
 
מדי שנה, אנשים ברחבי העולם, פונים לקליניקות ולמרפאות שבהן מתבצעים ניתוחים פלסטיים מכל הסוגים. בין הניתוחים המבוקשים ביותר, נמצאים ניתוחי אף למתעניינים בני הכל הגילאים. מומחה לניתוח אף הינו מנתח פלסטי המתמחה בביצוע של ניתוחי אף, והוא האדם המתאים ביותר להעניק למנותחים מראה אסתטי ומצודד.

מומחה לניתוח אף יעניק לכם אף חדש וחיוך מאוזן לאוזן

ניתוח אף, הינו נחשב לניתוח קוסמטי ומטרתו תיקון האף. לאחר הניתוח התוצאה שצריכה להתקבל היא, של אף בעל מראה אסתטי ויותר יפה.
ניתוח אף נחשב היום לניתוח נפוץ ופופולארי ביותר, בכל העולם והוא פונה לציבור רחב של מתעניינים ומטופלים בכל הגילאים. ניתוחים פלסטיים לאף, מבוצעים גם במטופלים בוגרים, צעירים ומתבגרים.
מומחה ניתוח אף, הינו מנתח כירורגי אשר מבצע ניתוחים פלסטיים ומתמחה בניתוחי אף.
מומלץ לבצע ניתוח אצל מומחה לניתוח אף בעל ניסיון ומוניטין בתחומו, שאתם יכולים לסמוך על הניסיון והאמינות שלו.
בנוסף, כדאי לעשות סקר שווקים בין המרפאת והקליניקות המציעות ניתוחים פלסטיים בכל נושא אפשרי, המתפרסמות באמצעי המדיה השונים.

למי נועדים ניתוחי אף?

מומחה לניתוח אף יתבקש לנתח אנשים שזקוקים לניתוח לתיקון האף, או שמבנה האף שלהם אינו פרופורציונאלי לפנים. קיימים ניתוחי אף שאינם קוסמטיים, אלא בריאותיים.
בעידן שבו ניתן למראה החיצוני חשיבות רבה, ניתוח אף יכול לשנות למנותח את ההופעה החיצונית שלו, ולהפוך ברווזון מכוער, לברבור יפהפה.
אנשים לא מחליטים ביום בהיר אחד לעבור ניתוח אף, זהו רעיון שהם נושאים עימם במשך שנים ארוכות. גם מתבגרים, שעוברים את הניתוח בגיל 17-18, עושים זאת מתוך הבנה, שאף גדול או בעל מבנה מוזר, יכול להפוך עם הזמן לסטיגמה, שקשה יהיה להשתחרר ממנה, ללא ביצוע הניתוח.
לכן, אנחנו יכולים לראות בקליניקות ובמרפאות שבהן מתבצעים ניתוחים פלסטיים, צעירים רבים שמעוניינים לעבור את הניתוח עוד לפני שהם מתגייסים לצה"ל.
על מנת שהם יוכלו להגשים את חלומם, ולהתחיל פרק חדש בחייהם עם מראה חדש, מומלץ שמי שיבצע את הניתוח הפלסטי, יהיה מומחה לניתוח אף שקיבלתם עליו המלצות וראיתם עבודות קודמות שלו.
 
אילו חששות מתלווים לניתוח אף
 
גם אם מי שעתיד לעבור ניתוח אף, עושה זאת בנחישות, עדיין קיימים לא מעט חששות ולבטים שמתלווים להחלטה זו. אילו חששות מתלווים לניתוח?
ראשית, האם הניתוח אכן יצליח? האם הפגם יתוקן, והתוצאה תהיה ראויה למאמץ ולכסף שהושקעו בביצוע הניתוח.
האם אין סיכונים בניתוח עצמו, כמו סיבוכים בלתי צפויים.
חשש נוסף, הוא הפחד מההרדמה המלאה, או מתופעות לוואי הקיימות לאחר, כמעט בכל ניתוח.
גם טיפולו המסור והמקצועי של מומחה לניתוח אף, אינו יכול לפטור את המועמדים לניתוח מהחששות ומהלבטים שמלווים כל אדם, שצריך להיכנס לניתוח.
אולי הידיעה, שמי שמבצע את הניתוח, הוא מומחה לניתוח אף, ולא מתמחה, יכולה לסייע בלבטים הקשורים בתוצאות הניתוח, אך עדיין, טבעי ולגיטימי, לחשוש ולהתלבט לפני שעושים צעד דרסטי ואמיץ, כמו ניתוח אף.

בפורטל למנתחים ולניתוחים פלסטיים ניתן למצוא מידע עשיר בנושא הקשורים לניתוחים פלסטיים בכל התחומים, לקבל רשימות מעודכנות של רופאים מנתחים המובילים בתחומם, כתבות ומאמרים ועוד.

  מאמרים נוספים | לכל המאמרים
 
האם אני מוכן לניתוח פלסטי?   האם אני מוכן לניתוח פלסטי?
ניתוח פלסטי הוא שינוי משמעותי בגופנו איך להתכונן אליו מה צריך לבצע לפני שמתחילים בהליך של ניתוח פלסטי מה צריך לשאול את המנתח הפלסטי והכי חשוב האם באמת אני מוכן לניתוח פלסטי....
 
 
כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים   כל מה שצריך לדעת על ניתוחים פלסטים
עשרה דברים שכל אדם צריך לדעת מראש לפני כל ניתוח פלסטי שהוא מתכוון לבצע...
 
לרשימת המנתחים המלאה

 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים