פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

מומחה לכירורגיה פלסטית

ניתוחים פלסטיים >> מומחה לכירורגיה פלסטית
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> מומחה לכירורגיה פלסטית
מומחה לכירורגיה פלאסטית – היופי שלכם נמצא בידיו!

יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע ניתוחים פלאסטיים מכל מיני סוגים, הרי מהפיכת היופי כבר כאן ועל מנת להישאר. בימים עברו אנשים אשר סבלו מאוזניים בולטות, אף לא אסתטי, צניחת עפעפיים או פנים מקומטות, נגזר עליהם לחיות כך לעולם ועד, והדבר היה כרוך בסבל רב. אבל היום הזמנים השתנו ללא היכר, וכל אחד יכול לבחור בניתוח פלאסטי המתאים לו, על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמו, וגם להיראות מדהים.

מי אחראי על הניתוחים הפלאסטיים?

כמובן, האחראי על כירורגיה פלאסטית הוא מומחה בתחום וישנם רבים כאלה בארץ. אבל לפני שבוחרים מומחה לכירורגיה פלאסטית, יש לברר עליו פרטים חשובים ונחוצים. וזאת מכיוון שגם בתחום זה, כמו בהרבה תחומים אחרים ישנם שרלטנים, רופאים ללא ניסיון בתחום, המתחזים למנתחים פלאסטיים, והם עלולים לפגוע במראה הטופלים בצורה בלתי הפיכה, מבלי יכולת לתקן את הנזקים. מדובר על אנשים אומללים שמסתובבים כך כל ימי חייהם. על מנת למצוא מומחה לכירורגיה פלאסטית, כדאי ואפילו הכרחי להיכנס לאתר איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית ולאתר באמצעותו את הרופאים והמנתחים הטובים והמובילים בארץ. מדובר על רופאים עתירי ניסיון, רופאים אשר ביצעו זה לא מכבר אלפי ניתוחים והחזירו להרבה מאוד אנשים את החיוך לפנים. אנשים אשר הסתובבו שנים עם מועקה בלב, סבלו מביטחון עצמי ירוד, ואולי אף מהקנטות והצקות של הסובבים אותם וזאת בשל מראם.
והנה, ניתנת לכם הזדמנות פז לשנות דברים, על מנת לשפר ולשדרג את המראה שלכם, ועל מנת לזכות לקצת נחת כאשר אתם מביטים במראה. הרי אין אדם, בין אם מדובר על נשים או בין אם מדובר על גברים, שלא רוצה להיראות טוב, מושך ואטרקטיבי, גם בפני אחרים אבל במיוחד בפני עצמו, ולכן, מומלץ ללא היסוס לפנות אל מומחה לכירורגיה פלאסטית אשר ישפץ את מה שצריך לשפץ, וייעץ לכם מה מתאים לכם ובאם בכלל מתאים לכם. ידוע שישנם גם אנשים הפונים אל מומחים לכירורגיה פלאסטית ללא שום צורך, מדובר אך ורק על בעיה פסיכולוגית ממנה הם סובלים. הם חושבים שניתוח פלאסטי הוא זה שיגאל אותם מייסוריהם, כאשר אין שום סיבה נראית לעין לנתחם. רופא מקצועי ואמין, יסרב לנתח אותם ויסביר להם למה, וזאת בניגוד לרופאים לא מקצועיים ושרלטנים.

כל הניתוחים אצל מומחה אחד!

מומחה לכירורגיה פלאסטית מנוסה במגוון רב של ניתוחים אסתטיים שאותם אנו נפרט להלן: טיפולים אסתטיים, ניתוחים וגינלים, מתיחת ידיים, מתיחת ירכיים, ניתוח סנטר, הצמדת אוזניים, ניתוח אף, הקטנת חזה, הגדלת חזה, שאיבת שומן, הרמת חזה, הרמת גבות, מתיחת צוואר, מתיחת בטן, ניתוח עפעפיים, עיצוב ישבן, החלפת שתלים, מתיחת פנים ועוד, הכל על מנת לשדרג מראה המטופלים ולגרום להם לקצת נחת. מי שעבר את הניתוחים הפלאסטיים, חש שהוא מתחיל לחיות מחדש. הניתוח מעלה את רמת הביטחון של המטופלים, לפתע הם לא חשים בושה בשל אוזניים בולטות, אף ארוך או רחב מידיי, חזה קטן או גדול מידיי, קמטים על הפנים והצוואר ועוד מפגעים אסתטיים. אבל, זכרו זאת היטב, יש לפנות אך ורק אל מומחה לכירורגיה פלאסטית.
רוצים לעבור שינוי? רוצים להרגיש טוב יותר עם עצמיכם? רוצים להחזיר לעצמיכם את שימחת החיים? פנו אל פורטל מנתחים וניתוחים פלאסטיים עוד היום, צרו קשר ויחזרו אליכם בהקדם!


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים