פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

החלפת שתלים

ניתוחים פלסטיים >> החלפת שתלים
   
דף הבית >> החלפת שתלים

ניתוח החלפת שתלים עלול להיות כרוך בהסרת שתל בשד ו / או החלפת שתל. המנתח הפלסטי שלך יערוך בדיקה ראשונית כדי לקבוע  האם לא יהיו סיבוכים ואז יערוך לך תוכנית לניתוח הפלסטי של החלפת השתלים.
 

מה קורה במהלך ניתוח החלפת שתלים


במהלך בדיקת השתלים הראשונים בשדיים, המנתח שלך יקבע את הגורם לצורך החלפת שתלים וייעץ לך את הפרוצדורה המתאימה לך ביותר. אם בהשתלה הראשונה נתקלת  כתוצאה מימיקום לא טוב של השתלים או משתלים פגומים,  מומלץ לבצע החלפת שתלים.
תוכלי למצוא מנתח פלסטי מומחה לביצוע החלפת שתלים.
רוב המנותחים יישארו תחת השגחה של 24 שעות לאחר ניתוח החלפת שתלים . ההחלמה הכללית עשויה להימשך בן שבוע אחד למספר שבועות, בנוסף לכך פעילות מאומצת של הגוף הרמת מסעות או פעילות גופנית מאומצת אסורה לביצוע עד שישה שבועות לאחר ניתוח החלפת שתלים.

סוגי שתלים בהגדלת חזה

סוג ניתוח החלפת שתלים שתעברי יקבע על פי הסיבוכים שנוצרו כתוצאה מניתוח הגדלת החזה המקורית. סיבוכים עלולים להיגרם מהגודל, הצורה, המרקם, או המיקום של השתלים המקורים. המנתח שלך יתן לך את האפשרות הטובה ביותר עבור לפרוצדורה הפלסטית. בחירת הסוג הנכון של השתל, וכן הצורה והחומר, וכמובן המיקום של השתל בשד.

שתל מלח לעומת שתל סיליקון


חשוב להבין שלכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו יש להתחשב בהם ולפיכך לבצע את הדבר המתאים ביותר לגופך.

רוב הנשים מעדיפות שתלי סיליקון כיוון שהם מוחשים  כמו שדיים אמיתיים, אך שתלי הסיליקון פחות עמידים ועלולים להתפוצץ ,במקרה כזה יש לעבור ניתוח מיידי לניקוי ותיקון, כיוון שהסיליקון עלול להזיק כאשר הוא מתפשט בגוף. יש טענות שהסיליקון גם דולף בגוף במשך השנים ומהווה סכנה.ולכן מטופלת שביצעה השתלה בשתלי סילקון חייבת להיות בבדיקות תקופתיות של אם אר איי על מנת לבדוק דליפה. מלבד הסיכונים הפוטנציאליים הקשורים בדליפת סיליקון, השתלים הם בטוחים, ורוב המטופלות שבחרו בשתלי סיליקון לניתוח החלפת שתלים כבר מרוצות מהתוצאות.
שתלים מלוחים הם אפשרות מצוינת להגדלת חזה או החלפת שתלים, והם קלים יותר להחלפה ובעלי פחות סיכון לסיבוכים. עם זאת, גם בשתלי המלח יש צורך בהחלפה. כאשר יש דליפה או קרע אך אין סכנה נשקפת לגוף. החיסרון העיקרי של שתלים מלוחים, הוא שהם נראים פחות טבעיים משתלי סיליקון. במיוחד אצל נשים בעלות עור דק או רזה  . לפני כל החלטה יש לדון עם המנתח הפלסטי לגבי ההתאמה הנכונה ביותר עבורך להחלפת השתלים .

שתל עגול לעומת שתל בצורת טיפה


עוד לפני הניתוח יש לבחור את סוג צורת השתל יש שני צורות מרכזיות צורה עגולה או צורת טיפה. שתלים עגולים נותנים צורת מראה טבעית עבור רוב הנשים, והם האופציה המועדפת. נשים הזקוקות לתיקון שתל בשד בשל קימוט או שינוי המרקם של העור ככל הנראה ידרשו שתל עגול לניתוח החלפת שתלים.
נשים הזקוקות לשתלים אנטומיים בצורת טיפה הן בדרך כלל אלו עם רקמת שד מאוד דקה, כיוון שהשתל העגול נותן מראה שאינו טבעי
.

שתלים קטנים לעומת גדולים


בחירת השתל בגודל המתאים היא מאוד חשובה להצלחת ניתוח החלפת השתלים , ועשיית שגיאה בבחירת הגודל בניתוח הראשוני היא לעתים קרובות הגורם העיקרי לתיקון או להחלפת שתלים בשד. הרופא שלך יכול לייעץ לגבי הגודל המתאים ביותר לגוף שלך, והעצה של המנתח הפלסטי שלך היא בדרך כלל הבחירה הטובה ביותר וזו שתמנע ממך ניתוח החלפת שתלים חוזר.
בחירת שתל באופן שמרני ומדיוק לגופך  בדרך כלל אינו כרוך בסיבוכים וכן סיכוי קטן לצורך תיקון ו החלפת שתלים בשדיים.
בחירת שתלים בגודל גדול יוצרת סיכון גבוה יותר לסיבוכים, שעלולים לגרום לצורך בתיקון או החלפת שתלים בשד. חלק מהנשים עלולות גם למצוא את החזה שלהם בולט מידיי, ולא טבעי למראה, דבר העלול להביא לתיקון נוסף וכמובן עוד ניתוח פלסטי של החלפת שתלים.


לסיכום השתלים המתאימים ללך ביותר יקבעו ע"י המנתח הפלסטי שלך כמובן שעל מנת שניתוח הגדלת חזה יצליח וכמו כן ניתוח להחלפת שתלים יש לבחור את הסוג והגודל המדוייקים להשגת המטרה והתוצאות הטובות ביותר את יכולה עוד היום לפנות לאחד המנתחים הפלסטיים המומחים בתחום הגדלות החזה ולקבוע פגישת יעוץ ללא התחיבות.


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים