פורטל ניתוחים פלסטיים
 
דף הבית רשימת מנתחים מאמרים סיפורי הצלחה צרו קשר    
 
ד"ר קרן אגם  |  ד"ר רוני מוסקונה  |  ד"ר טלי פרידמן  |  ד"ר אבי וינברג  |  
 

מתעניין/ת בניתוח פלסטי?

מלא/י את פרטייך לקבלת מידע נוסף מהמובילים בתחום


 
ברוכים הבאים לפורטל
רשימת מנתחים
כמה דברים שאתם צריכים לדעת
מבצעים מדהימים בפלסטיקה
הצטרף עוד היום לפורטל
 
 
מבצעים חדשים
יעלו בקרוב מבצעים נוספים
כדאי לעקוב אחרי מבצעים

מאמרים ומידע נוסף


 

איגוד ישראלי לכירורגיה פלסטית

ניתוחים פלסטיים >> איגוד ישראלי לכירורגיה פלסטית
   
דף הבית >> בית >> רשימת ניתוחים פלסטיים >> איגוד ישראלי לכירורגיה פלסטית
איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית – להיות יפים יותר!

אין אף אחד מאיתנו שלא רוצה להיראות טוב ומושך, גם בפני עצמו וגם כמובן בפני הסביבה. מראה אסתטי המשדר יופי, טיפוח ובריאות, הוא זה שיכול לעשות את כל ההבדל. כיום גם נשים אבל גם גברים מחפשים כל דרך לשדרג את מראם החיצוני על מנת להעלות את ביטחונם העצמי ועל מנת להרגיש שלמים עם המראה שלהם, והם מקדישים למטרה הזו, הרבה מאוד אמצעים.

בשביל מה ניתוח פלאסטי?

איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית מאגד בתוכו את כל הפלסטיקאים המובחרים והמובילים בארץ, אלה אשר ניתחו זה לא מכבר אלפי מטופלים מרוצים, אנשים שאפילו לא נגזים ונאמר, זכו לחיים טובים יותר בשל שיפור משמעותי במראה החיצוני שלהם. ולמה בכלל ניתוח פלאסטי? אין דרכים אחרות לשדרג את המראה שלנו? ובכן, ישנן גם דרכים אחרות אך הן אינן יעילות כמו ניתוח פלאסטי אשר יכול לחולל שינויים רבים הן למשל למראה הפנים שלכם, אבל הן גם לאיברים אחרים בגוף. ישנם אנשים אשר מסתובבים שנים עם רגשי נחיתות וביטחון עצמי ירוד בשל אוזניים בולטות מידיי, אף ארוך מידיי, חזה קטן או גדול מידיי, פנים מקומטות, עפעפיים נפולות, ועוד מגוון רבים של מפגעים אסתטיים אשר גורמים לנו לסבל רב.
איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית מציע לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, אתם תוכלו להפקיד את גופיכם בידיהם וללא כל חשש, שכן מדובר על הרופאים המנוסים ביותר והמקצועיים ביותר אשר מתייחסים לכל מטופל באופן אישי, מגלים רגישות רבה לסבלו, להעדפותיו והם גם מייעצים. ישנם למשל אנשים אשר מעוניינים לעבור תהליך כירורגי ללא כל סיבה מוצדקת, רופא אמין ומקצועי יאיר את עיניהם, ויסביר שאין סיבה לבצע שום ניתוח, הכל נמצא בראש שלהם.

על אילו ניתוחים אנו מדברים?

איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית מציע לכם את מיטב הרופאים המובילים בארץ בתחום הפלאסטיקה, רופאים בעלי וותק רב שנים וניסיון. הרופאים הללו מציעים לכם שלל סוגים של ניתוחים: ניתוח אף, הגדלת חזה, מתיחת פנים, שאיבת שומן, הרמת חזה, הקטנת חזה, מתיחת בטן, ניתוח עפעפיים, ניתוח סנטר, הרמת גבות, הצמדת אוזניים, מתיחת צוואר, החלפת שתלים, עיצוב ישבן, מתיחת ידיים, מתיחת ירכיים, ניתוחים וגינלים ועוד טיפולים אסתטיים נוספים. איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית מאפשר לכם למצוא את הרופאים הטובים ביותר. לא פעם אחת ולא פעמיים שמענו על מנותחים שהניתוח שלהם לא הצליח, הם פנו לרופאים שאין להם מספיק ניסיון בתחום, אולי גם מדובר על רופאים שרלטנים, ואלה גרמו לנזקים חמורים למנותחים, לעיתים נזקים בלתי הפיכים איתם המטופלים יאלצו להתמודד כל ימי חייהם ולסבול מאומללות רבה. לעיתים רבות המצב שלהם עלול להיות גרוע יותר ממצבם עוד לפני ההליך הניתוחי.
אם אתם רוצים להיות מטופלים ולהפקיד את בריאותכם והמראה שלכם, בידי הרופאים הטובים ביותר, איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית מציע לכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר!

צריכים ניתוח עפעפיים? רוצות להרים את החזה, להקטינו או להגדילו? חשים לא בנוח עם האף שלכם? מסתירים אוזניים מכיוון שהן בולטות? כבר אין שום צורך לסבול! כנסו אל אתר איגוד ישראלי לכירורגיה פלאסטית, קראו על הניתוחים השונים והזמינו עוד היום תור לאחד מהפלאסטיקים המובילים בארץ!


 
ניתוחים פלסטיים | ניתוח אף | הגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה


בניית אתרים